iPhone 15 Pro wg Gurman’a

W opublikowanym w niedzielę nowym numerze swojego newslettera PowerOn, Mark Gurman wypowiedział się między innymi na temat iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro.

Mark Gurman zdradza szczegóły na temat iPhone’a 15

Mark Gurman dzieli się swoimi najnowszymi ustaleniami dotyczącymi rodziny iPhone’ów 15. Znawca Apple twierdzi, że Apple początkowo zaoferuje modele iPhone 15 w tych samych rozmiarach, co iPhone 14 (Pro). W związku z tym należy spodziewać się 6,1-calowego iPhone’a 15, 6,7-calowego iPhone’a 15 Plus, 6,1-calowego iPhone’a 15 Pro i 6,7-calowego iPhone’a 15 Pro Max. Jest całkiem możliwe, że Apple wprowadzi na rynek iPhone’a 15 Pro Max jako iPhone’a 15 Ultra.

W obecnych modelach iPhone’a 14 tzw. dynamiczna wyspa jest ograniczona do modeli Pro. Ma się to zmienić w przypadku rodziny iPhone 15. Gurman twierdzi, że Apple da wszystkim czterem modelom iPhone’a 15 Dynamic Island. Analityk Ross Young przewidział niedawno coś podobnego.

Raport mówi również, że Apple bazuje na tytanowej obudowie i przyciskach haptycznych dla iPhone’a 15 Pro. Wszystkie cztery modele iPhone’a 15 będą miały również port USB-C.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: