iPhone 15 Pro: nowe etui wskazuje na zmiany w projekcie

iPhone 15 Pro jeśli chodzi o wygląd wydaje się przechodzić subtelne, ale znaczące zmiany. Dowodem na to są nowe wycieki zdjęć i wideo etui. Zmiany obejmują przedefiniowane elementy sterujące, możliwą zmianę portu ładowania i ulepszenia kluczowych funkcji.

iPhone 15 Pro ze zmianami w projekcie

Wyciekłe obrazy po raz pierwszy pojawiły się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Zdjęcia wskazują na możliwą konwersję tradycyjnego przycisku wyciszania iPhone’a w „przycisk akcji”. Nowe wycięcie na przycisk jest znacznie mniejsze – zmiana, która pasuje do plotek o przycisku, który wystarczy nacisnąć, zamiast przesuwać go na bok.

Oczekuje się, że kluczowym zastosowaniem przycisku będzie możliwość wykonywania różnych funkcji, które będą wcześniej ustawione przez użytkownika. Do przycisku można przypisać funkcje systemowe, takie jak włączanie i wyłączanie latarki lub uruchamianie stopera.

Kolejna interesująca zmiana widoczna na zdjęciach dotyczy portu ładowania. Otwór jest większy niż w poprzednich modelach. Wskazuje to na przejście z zastrzeżonego przez Apple złącza Lightning na złącze USB-C w iPhonie 15 Pro.

Wraz z obrazami Weibo, przeciek „Majin Bu” pokazuje rzekomy film przedstawiający etui na iPhone’a 15 Pro.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply