Przedsprzedaż gniazdka Meross Matter

Firma Meross, której wiele urządzeń jest kompatybilnych z HomeKit, angażuje się mocno również, jeśli chodzi o temat Matter. Meross rozpoczął przedsprzedaż pierwszego urządzenia Matter przeznaczonego na rynek europejski — Meross Matter Smart Wi-Fi Plug MSS315.

Meross wydaje pierwsze gniazdo zgodne z Matter

W ubiegłym roku Meross ogłosił, że istniejące urządzenia nie otrzymają aktualizacji Matter. Jednak firma przygotowała nowe urządzenie z kompatybilnością z Matter i od teraz oferuje nowy adapter gniazda 2,4 GHz WLAN Matter. Urządzenie jest sprzedawane w podwójnym opakowaniu i można je nabyć w przedsprzedaży za pośrednictwem strony internetowej firmy.

Meross Matter Smart Wi-Fi Plug MSS315

MSS315 otrzymał również możliwości, które dla użytkowników gniazd od Eve, są znane od bardzo dawna. Chodzi o możliwość analizowania zużycia energii przez podłączone urządzenia. W końcu można to zrobić w nowym gniazdku MSS315 poprzez aplikację Meross.

Pierwsze 500 zamówień dostępnych jest z 50-procentowym rabatem (cena 24,99 USD). Potem nastąpi 30-procentowy rabat (cena 34,99 USD). Dostawa będzie realizowana na początku marca 2023 roku.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply