Apple TV+ świętuje światową premierę „Fundacji – sezon 2″

„Fundacja” to mój ulubiony serial w ofercie Apple TV+. Wielkimi krokami zbliża się druga odsłona tego serialu. Zanim drugi sezon zadebiutuje 14 lipca na Apple TV+, odbyła się światowa premiera na czerwonym dywanie.

Apple TV+: światowa premiera „Fundacja – Sezon 2″

Apple TV+ świętowało niedawno światową premierę drugiego sezonu swojego odnoszącego globalne sukcesy serialu „Fundacja” w Regent Street Cinema w Londynie.

Oparty na wielokrotnie nagradzanych opowiadaniach Isaaca Asimova i z udziałem nominowanych do nagrody Emmy aktorów Jareda Harrisa i Lee Pace’a, a także wschodzących gwiazd Lou Llobella i Leah Harvey, 10-odcinkowy serial zadebiutuje pierwszym odcinkiem 14 lipca 2023 roku, a następnie w każdy piątek będą pojawiać się nowe odcinki.

Na czerwonym dywanie pojawili się członkowie obsady: Lee Pace, Jared Harris, Lou Llobell, Leah Harvey, Laura Birn, Cassian Bilton, Kulvinder Ghir, Isabella Laughland, Ella-Rae Smith oraz producenci wykonawczy David S. Goyer, Alex Graves i Robyn Asimov.

Ponad sto lat po finale pierwszego sezonu, napięcie rośnie w całej galaktyce w drugim sezonie Foundation. Gdy Cleonowie się rozpadają, mściwa królowa planuje zniszczyć Imperium od wewnątrz. Hari, Gaal i Salvor odkrywają kolonię mentalistów ze zdolnościami psionicznymi, które grożą zmianą samej psychicznej historii. Fundacja weszła w fazę religijną, rozprzestrzeniając Kościół Seldona w Zewnętrznych Rubieżach i wywołując drugi kryzys: Wojnę z Imperium. Monumentalna adaptacja Fundacji opowiada historie czterech kluczowych osób, które przekraczają przestrzeń i czas, pokonując śmiertelne kryzysy, zmieniając lojalność i skomplikowane relacje, które ostatecznie zadecydują o losie ludzkości.

Przypominam premiera drugiego sezonu „Fundacji” już 14 lipca na Apple TV+.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply