Apple TV+: oficjalny zwiastun „Fundacja – sezon 2″

Tak, tak to prawda. Drugi sezon fantastycznego serialu „Fundacja” od Apple TV+ już coraz bliżej. Pierwszy sezon skradł moje serce i chociaż filmy tego typu nie są moimi ulubieńcami, to jednak „Fundacja” została nakręcona po mistrzowsku. Dlatego z takim utęsknieniem czekałem na drugi sezon tego serialu.

Teraz Apple TV+ udostępnia oficjalny zwiastun „Fundacja sezon 2”. Po „ogólnym” zwiastunie i zapowiedziach teraz Apple ujawniło oficjalny zwiastun.

„Fundacja” to odnosząca sukcesy, epicka saga autorstwa Davida S. Goyera, oparta na wielokrotnie nagradzanych opowiadaniach Isaaca Asimova. 10-odcinkowy drugi sezon „Fundacji”, z uznaną obsadą na czele z nominowanymi do nagrody Emmy Jaredem Harrisem i Lee Pace’em, a także wschodzącymi gwiazdami Lou Llobellem i Leah Harvey, będzie miał swoją światową premierę w przyszłym miesiącu. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na Apple TV+ w piątek 14 lipca. Kolejne odcinki będą pojawiać się w każdy piątek aż do 15 września.

Apple TV+ przedstawia „Fundacja – sezon 2”

Ponad sto lat po finale pierwszego sezonu, napięcie rośnie w całej galaktyce w drugim sezonie serialu. Gdy Cleonowie się rozpadają, mściwa królowa planuje zniszczyć Imperium od wewnątrz. Hari, Gaal i Salvor odkrywają kolonię mentalistów ze zdolnościami parapsychologicznymi, które grożą zmianą samej psychicznej historii. Fundacja weszła w fazę religijną, rozprzestrzeniając Kościół Seldona w Zewnętrznych Rubieżach i wywołując drugi kryzys: Wojnę z Imperium. Monumentalna adaptacja Fundacji opowiada historie czterech kluczowych osobowości, które przekraczają przestrzeń i czas, pokonując śmiertelne kryzysy, zmieniając lojalność i skomplikowane relacje, które ostatecznie zadecydują o losie ludzkości.

Już teraz zapraszam wszystkich na drugi sezon „Fundacji” tylko w Apple TV+ od 14 lipca 2023r.

macpretorians

2 myśli na temat “Apple TV+: oficjalny zwiastun „Fundacja – sezon 2″

Leave a Reply