iPhone 15 Pro pojawi się w nowych kolorach

Na początku roku wyciekła informacja, że Apple planuje nową ciemnoczerwoną opcję kolorystyczną jako tegoroczny „ekskluzywny” kolor iPhone’a 15 Pro. Wg serwisu 9To5Mac kolejne źródło potwierdza teraz te plany w nowym poście na Weibo. Źródło dodaje również, że iPhone 15 i iPhone 15 Plus będą dostępne w nowej zielonej opcji kolorystycznej.

Konto na Weibo, które dostarcza nam teraz takich rewelacji, można uznać za dosyć wiarygodne. Jest to bowiem dokładnie to samo konto, które poinformowało, że iPhone 14 pro będzie miał nową opcję kolorystyczną „głębokiego fioletu”. Autor dokładnie poinformował również, że iPhone 14 Pro będzie miał nieco przeprojektowane wycięcie na lampę błyskową aparatu z tyłu urządzenia. Tak więc informacje z tego konta dość często się sprawdzają.

iPhone 15 Pro jest opisywany jako „szkarłatny”. Natomiast zielony kolor iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus ma być „zbliżony do zieleni iPhone’a 12 i iPhone’a 11″. Urządzenia te były dostępne w kolorze zielonym przypominającym miętę, który został wycofany z iPhone’a 13 i nie powrócił z iPhone’em 14. Moim zdaniem taki kolor byłby ponowną porażką Apple. Zamiast tego koloru wprowadziłbym kolor „zgniłej zieleni” z iPhone 11 Pro. Bardzo ciekawy kolor.

Ian Zelbo, 9to5Mac’s Renderer Extraordinaire, wykonał szybką makietę aparatów w kolorach które podało źródło.

iPhone 15, iPhone 15 Pro

Apple testuje wiele różnych kolorów nowych modeli iPhone’a przed ich wydaniem. Biorąc pod uwagę przejście na tytan, Apple będzie musiało również udoskonalić proces powlekania materiału tytanowego. Apple musi wziąć pod uwagę takie czynniki jak wydajność, czas produkcji i koszty.

Jak dla mnie przejście na takie jaskrawe kolory jest złym pomysłem. Wolałbym bardziej stonowane, głębokie kolory. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply