Gurman: aplikacja portfela iOS 17 może wyświetlać salda większej liczby kart kredytowych

Podczas konferencji WWDC Apple zaprezentuje między innymi pierwszy podgląd iOS 17. Producent z Cupertino skupi się na głównych innowacjach, które przyniesie ze sobą system operacyjny iPhone’a. Ponadto pojawi się wiele innych poprawek. Między innymi aplikacja Wallet pod iOS 17 będzie mogła wyświetlać saldo dodatkowych kart kredytowych.

Mark Gurman z Bloomberga donosi, że aplikacja Wallet na iOS 17 może wyświetlać salda dla szerszej gamy kart kredytowych, które są skonfigurowane dla Apple Pay. Obecnie saldo można wyświetlić tylko dla karty Apple Card.

Gurman jest przekonany, że:

Aplikacja Wallet otrzyma aktualizację, ponieważ Apple chce wejść głębiej w usługi finansowe. Mówi się, że obejmuje to głębszą integrację aplikacji z kartami kredytowymi innych firm w celu wyświetlania informacji o saldzie.

Do tej pory Apple oferowało większość swoich funkcji finansowych tylko w Stanach Zjednoczonych. Najnowszym przykładem jest konto oszczędnościowe Apple Card z oprocentowaniem 4,15 procent. Jest zatem całkiem możliwe, że ta innowacja w aplikacji Wallet w systemie iOS 17 będzie miała wpływ tylko na klientów z USA.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply