Ciekawy koncept iOS 17

iOS 17 zostanie ogłoszony przez Apple za mniej niż 2 tygodnie. Wszyscy są bardzo ciekawi jakie nowe funkcje przyniesie system. Słyszeliśmy już wiele plotek na ten temat takich jak teksty Apple Music na ekranie blokady, przeprojektowane Centrum sterowania itp. Teraz, na podstawie tych plotek, projektant Nicholas Ghigo stworzył ciekawy koncept.

Koncept iOS 17

Ghigo stworzył materiał, aby zademonstrować swoją koncepcję systemu. Według ostatnich plotek, Apple jeszcze bardziej rozszerzy możliwości dostosowywania ekranu blokady w iOS 17. Jeden z przecieków twierdził, że Apple pracuje nad nowymi opcjami czcionek i tapet, a także tekstami piosenek Apple Music w czasie rzeczywistym bez konieczności odblokowywania telefonu.

Ta koncepcja iOS 17 pokazuje właśnie to, wyobrażając sobie nie tylko nowe style czcionek, ale także teksty piosenek w czasie rzeczywistym na ekranie blokady. Ghigo przewidział również konfigurowalne skróty na ekranie blokady, a także nowe ikony systemowe w swojej koncepcji.

W kwietniu tego roku Mark Gurman donosił, że Apple pracuje nad „poważnymi zmianami” w Centrum sterowania dla iOS 17. Obecny projekt został wprowadzony wraz z iOS 11 i od tego czasu nie uległ zmianie.

Plotki nie wyjaśniają, co zmieni się w Centrum sterowania iOS 17, ale Ghigo wyobraża sobie nieco odświeżony wygląd z niestandardowymi elementami sterującymi. Inne funkcje, które nie były przedmiotem plotek, ale są częścią koncepcji, to opcja blokowania dowolnych aplikacji za pomocą Face ID i historii w aplikacji Kalkulator.

iOS 17 i inne aktualizacje oprogramowania zostaną ogłoszone podczas wydarzenia otwierającego WWDC 2023 5 czerwca.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply