Ivory dla macOS – klient Mastodon od Tapbots

Odkąd Elon Musk postanowił zmienić Twittera, wielu użytkowników „przeniosło” się na inną platformę. Duże oblężenie przeżywał serwis społecznościowy Mastodon. Jednak nie tylko użytkownicy zmienili platformę. Do takiego samego ruchu zostali zmuszeni wszyscy klienci Twittera, w tym Tapbots ze swoim Tweetbotem.

Bardzo szybko Tapbots oddał do dyspozycji swojego klienta Mastodona na iOS. Ivory, bo tak właśnie się nazywa ów klient, nawiązuje swoim wzornictwem i funkcjonalnością do uwielbianego niegdyś Tweetbota. Tapbots jednak nie zatrzymuje się i teraz oficjalnie wprowadza Ivory dla macOS.

Ivory for Mac

Ivory dla macOS

Ivory dla komputerów Mac jest dostępny w ramach subskrypcji Universal. Pakiet Universal kosztuje 24,99 USD rocznie i obejmuje dostęp do Ivory na każdej platformie. Tańsza wersja Pro pozostaje niezmieniona na poziomie 14,99 USD rocznie i odblokowuje aplikacje na iPhone’a i iPada. Dostępne są również poziomy subskrypcji tylko dla komputerów Mac i w modelu miesięcznym. Tapbots wyjaśnia zmiany poniżej:

Zdecydowaliśmy się zachować prostotę, jeśli chodzi o subskrypcje. Jeśli zapłaciłeś za “Premier”, automatycznie otrzymasz dostęp do aplikacji na komputery Mac, ponieważ zmieniliśmy “Premier” na “Universal”. Jeśli zapłaciłeś za “Pro”, otrzymasz taki sam dostęp do “iOS + iPadOS”. Jeśli uaktualnisz do wersji “Universal”, data subskrypcji zostanie zresetowana, a pozostała część subskrypcji Pro zostanie zwrócona.

Ivory stało się już niezbędną aplikacją dla użytkowników Mastodon na iPhone’ach i iPadach. Twórcy Tweetbota zainwestowali znaczne środki w rozwój Ivory podczas niedawnego exodusu z Twittera, zanim Twitter nagle wyciągnął wtyczkę z klientów innych firm.

Od czasu premiery w styczniu, aktualizacje Ivory dodały edycję postów, tworzenie kont, rozszerzenie Safari i wiele więcej. Doświadczenie użytkownika Ivory jest znane byłym użytkownikom Tweetbota. Dla nowych użytkowników Ivory zapewnia najlepsze w swojej klasie doświadczenie dla fanów dobrych aplikacji na iPhone’a, iPada i Maca.

Ivory dla macOS jest oczywiście dostępny w App Store.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “Ivory dla macOS – klient Mastodon od Tapbots

Leave a Reply