Apple wydaje macOS 13.4 RC 3

Dzisiaj popołudniu Apple wydało kandydata do wydania 3 systemu macOS 13.4 . Nadal czekamy na wersję finalną.

W ostatnich latach bardzo rzadko oglądaliśmy taką sytuację. Prawie zawsze po wydaniu 1 wersji systemu RC, po tygodniu pojawiała się finalna wersja. Tym razem sytuacja się komplikuje. Apple właśnie opublikowało trzeciego kandydata do wydania systemu macOS 13.4.

Apple: macOS 13.4 RC 3

Na początku ubiegłego tygodnia Apple opublikowało pierwszego kandydata do wydania dla macOS 13.4. Wtedy wszyscy zakładali, że Apple wyda ostateczną wersję aktualizacji oprogramowania wczoraj, czyli w poniedziałek. Jednak w ciągu ostatniego tygodnia pojawił się drugi kandydat do wydania dla macOS 13.4. Wczoraj pojawił się kandydat do wydania 2 dla iOS 16.5 i iPadOS 16.5. Dziś wieczorem Apple zachęca nas do kontynuacji zabawy z kandydatem nr 3 do wydania systemu macOS 13.4.

Informacje o wydaniu nadal pokazują, że Apple wprowadziło kilka drobnych zmian. Aktualizacja dodaje kanał sportowy do paska bocznego Apple News (niedostępnego w Polsce) i naprawia kilka błędów, w tym jeden, który uniemożliwiał odblokowanie komputera Mac za pomocą Apple Watch. Apple upraszcza również proces instalacji przyszłych wersji beta.

Mam nadzieję, że w tym tygodniu nie zobaczymy już wersji RC dla żadnego systemu Apple i w związku z tym, w przyszłym tygodniu będziemy mogli się cieszyć nowymi finalnymi wersjami systemu.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Jedna myśl na temat “Apple wydaje macOS 13.4 RC 3

Leave a Reply