Apple udostępnia iOS 16.5 RC i iPadOS 16.5 RC oraz macOS Ventura 13.4 RC dla deweloperów

Apple udostępniło dzisiaj iOS 16.5 i iPadOS 16.5 w wersji release candidate dla zarejestrowanych deweloperów. Najprawdopodobniej są to ostateczne wersje systemów iOS 16 przed przejściem na iOS 17. Zarejestrowani deweloperzy mogą pobrać i zainstalować RC już teraz.

iOS 16.5 i iPadOS 16.5 przynoszą tylko kilka nowości dla użytkowników. Wśród nich jest możliwość wywołania przechwytywania ekranu – nie zrzutu ekranu – za pośrednictwem Siri.

iOS 16.5 i iPadOS 16.5 prawdopodobnie przyniosą również dalsze ogólne ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa, stabilności i wydajności. Aktualizacje będą dostępne do pobrania dla wszystkich użytkowników w nadchodzącym tygodniu.

Apple udostępnia również macOS Ventura 13.4 RC

Apple udostępniło dzisiaj również macOS Ventura 13.4 jako release candidate dla zarejestrowanych deweloperów. Wersję można już pobrać i zainstalować.

Obecnie nie ma słowa na temat tego, czy aktualizacja do macOS Ventura 13.4 przyniesie jakieś istotne nowe funkcje lub zmiany. Aktualizacja ta może być jedną ostatnią przed rozpoczęciem przez Apple wprowadzania kolejnych wersji macOS.

macpretorians

Źródło: apfelpage

Jedna myśl na temat “Apple udostępnia iOS 16.5 RC i iPadOS 16.5 RC oraz macOS Ventura 13.4 RC dla deweloperów

Leave a Reply