Apple Fitness+ dodaje nowy odcinek Time to Walk

Apple kontynuuje rozszerzanie swojej popularnej serii Time to Walk dla użytkowników Apple Fitness+. Tym razem firma dodała nowy trening Time to Walk z 10-krotnie nagrodzonym Grammy muzykiem Chaką Khanem.

W 32-minutowym odcinku Khan zastanawia się nad swoim wychowaniem w Chicago, nad tym, jak znalazła się lepszym sobą w Europie, poznaniem biznesu muzycznego i znaczeniem przyjaźni podczas spaceru po okolicy w Santa Monica w Kalifornii. Odcinek zawiera piosenki, w tym “Woman Like Me” Khana, “California” Joni Mitchell i “Tomaas” Mile Davis.

”Nie traktuj wszystkiego tak cholernie poważnie, bo tak nie jest” – powiedziała Khan podczas swojego odcinka. Piosenkarka znana jest z szeregu przebojów, w tym “I’m Every Woman”, “Ain’t Nobody” i “Through the Fire”.

”Życie to po prostu życie,” kontynuowała. A kiedy coś ci się dzieje, to tylko życie ci się przytrafia. Więc ruszaj się dalej. I stać się silniejszym. To cię wzmocni.”

Funkcja Time to Walk dla Apple Watch została zaprojektowana jako sposób na “zachęcanie użytkowników do częstszego chodzenia” i czerpanie z tego korzyści. Każdy trening zawiera “wpływowych i interesujących ludzi, którzy dzielą się przemyślanymi i znaczącymi historiami, zdjęciami i muzyką”. Po raz pierwszy zadebiutował w styczniu 2021 roku z różnymi opcjami i od tego czasu się rozszerzył.

Niestety Fitness+ nie jest dostępny w Polsce.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: