Apple Fitness+: nowy odcinek „Czas na spacery” z trenerem Tedem Lasso, Beardem

Wraz z Time for Walking Apple uruchomiło jakiś czas temu serię treningów w ramach Apple Fitness+. „Czas na spacery” oferuje możliwość wybrania się na spacer z jednymi z najbardziej wpływowych i interesujących ludzi na świecie, jednocześnie dzieląc się z Tobą historiami, zdjęciami i muzyką. Teraz gotowy jest nowy odcinek „Czas na spacery” z trenerem Teda Lasso, Beardem.

Apple Fitness+ przedstawia „Czas na spacery” z trenerem Tedem Lasso, Beardem

W połowie marca na Apple TV+ rozpoczął się trzeci sezon swojego serialu „Ted Lasso”. Serialowi towarzyszą różne wydarzenia. Na przykład opublikowano różne klipy na YouTube, nawiązano współpracę z Electronic Arts i FIFA 23, przestawiono kolekcję „AFC Richmond” Nike i wysłano załogę Teda Lasso do prezydenta USA Joe Bidena do Białego Domu. Teraz Apple Fitness+ przedstawia nowy trening ze współtrenerem Teda Lasso, trenerem Beardem.

Brendan Hunt (aktor i komik) jest trenerem Beardem w nagrodzonym Emmy serialu Apple TV+ „Ted Lasso”. Hunt w odcinku „Czas na spacery” opowiada, jak jego kreatywność w dzieciństwie pomogła mu przepracować trudne emocje i dlaczego bycie tam dla rodziny nie zawsze odnosi taki rezultat, jak się spodziewa. Odcinek trwa 36 minut (21 minut wkładu głosowego i 15 minut muzyki).

Od początku serii „Czas na spacery” Apple wydało już wiele odcinków ze znanymi osobistościami. Udział wzięli m.inn. Prince William, Dolly Parton, Anthony Joshua, Randall Park, Jane Fonda, Camila Cabello, Kurt Fearnley, Naomi Campbell, Chaka Khan, Nina Hoss i inni.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply