Całkowity reset HomeKit

Czasami pomaga tylko reset. Tak jest w przypadku prawie wszystkich urządzeń technicznych, a konfiguracja HomeKit nie jest wyjątkiem. Jeśli nic już nie pomaga, Apple ma gotowy ukryty przełącznik, który naprawdę usuwa wszystkie ustawienia HomeKit na urządzeniach i w iCloud.

Wiele problemów HomeKit można łatwo rozwiązać. W niektórych przypadkach wystarczy, jeśli Home Hub jest tymczasowo odłączony od zasilania, poszczególne urządzenia zostaną zresetowane lub iPhone zostanie ponownie uruchomiony. Jednak w kilku przypadkach nawet Wsparcie Apple nie zna porady, a następnie wysyła link do profilu, który zwalnia przełącznik w Preferencjach systemowych w sekcji “Strona główna” po instalacji, co naprawdę całkowicie usuwa wszystkie ustawienia.

Link został teraz udostępniony przez użytkownika na reddit. Miał problemy ze słabą wydajnością, scenami usuniętych domów i ogólnie aplikacją Dom. Wsparcie Apple w końcu wysłało mu wspomniany profil. Po zresetowaniu konfiguracji HomeKit musisz poczekać co najmniej dziesięć minut na ponowne użycie aplikacji Home. W tym czasie wszystkie dane HomeKit na urządzeniach i iCloud zostaną naprawdę usunięte.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: