LuOn – znamy datę premiery

O firmie LuOn pisałem już jakiś czas temu. Teraz otrzymaliśmy więcej informacji a przede wszystkim konkrety. Znamy datę premiery. Będzie to maj przyszłego roku.

LuOn – co nam daje?

LuON to nowa jakość korzystania z systemu Smart Home, opartego na HomeKit. Wkrótce będzie kompatybilny również z Matter. Dzięki nowemu systemowi, urządzenia inteligentnego domu będą intuicyjne w obsłudze i proste w konfiguracji. System będzie działał zawsze, a użytkownik zautomatyzuje go samodzielnie łatwo i szybko. Potwierdzona data premiery to maj 2023 roku.

LuOn jest od innych systemów stabilniejszy, szybszy i po prostu lepszy. Nastawiony na indywidualne potrzeby użytkownika i jego rodziny. Z LuON można zautomatyzować całe mieszkanie lub dom w mniej niż 30 minut! Sercem systemu, który zarządza całym inteligentnym domem, jest centrala LuBASE. Nie jest zależna od routerów, sieci WiFi oraz innych zewnętrznych mostków – po prostu działa zawsze i wszędzie, w każdym domu i mieszkaniu. Systemem będzie można zarządzać dzięki bardzo intuicyjnej aplikacji – LuON App, która skrywa wiele nowych możliwości i rozwiązań, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Aplikacja będzie dostępna do testów w grudniu 2022 roku.

„Aplikacja LuON jest wszystkim, w co wierzymy i czego pragniemy jako użytkownicy inteligentnych domów — minimalistycznie zaprojektowana, niewiarygodnie potężna, bezkompromisowo nastawiona na poszanowanie prywatności i bezpieczeństwa. Projektując system LuON myśleliśmy po prostu o potrzebach naszych najbliższych i cały czas mieliśmy z tyłu głowy problemy, z jakimi borykają się użytkownicy różnych systemów Smart Home, bo dokładnie je znamy. LuON wiele spośród tych problemów wyeliminował, a samą automatyzację domu uprościł – zachowując przy tym potężne możliwości systemu” – wyjaśnia Dawid Olczak.

Dlaczego LuOn?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta.

  • System LuON w połączeniu z Apple Home będzie oferował znacznie więcej, niż dotychczasowe integracje innych producentów. Wkrótce będzie kompatybilny również z Matter.
  • 6 urządzeń (w dniu premiery) umożliwi wykonanie aż 16 różnych czynności. To tak, jakby mieć 16 różnych urządzeń w 6 akcesoriach.
  • LuBASE – centrala, która steruje całym inteligentnym domem. Niesamowita stabilność działania, dużo nowych możliwości dla użytkownika. Jest niezależna od routerów, sieci WiFi oraz innych zewnętrznych mostków – po prostu działa zawsze i wszędzie.
  • LuON App – do przetestowania w grudniu tego roku. Prosta, intuicyjna, a zarazem potężna. Automatyzacja domu lub mieszkania w mniej niż 30 minut, indywidualne powiadomienia dopasowane do własnych potrzeb. Aplikacja nie wymaga założenia konta, nie są zbierane żadne dane osobowe.
  • Dzięki trosce o nawet najmniejsze detale udało się opracować technologię, która umożliwia start urządzeń w mniej niż 1 sekundę po podłączeniu do zasilania.

Zachęcam wszystkich do zapoznania się ze wszystkimi podstawowymi funkcjonalnościami systemu LuON na stronie www.luon.me.

LuON naprawdę łączy przeszłość z przyszłością, tworząc zupełnie nową teraźniejszość, a tym samym wyznaczając zupełnie nowe standardy w dziedzinie automatyki domowej. Ja osobiście już nie mogę się doczekać maja 2023r.😉

macpretorians

Jedna myśl na temat “LuOn – znamy datę premiery

Leave a Reply