Aktualizacja Halide 2.10

Apple co roku stara się ulepszać aparat w swoim iPhonie. Jednocześnie własna aplikacja aparatu jest nadal, zdaniem wielu, trochę ograniczona. Jednak w App Store jest mnóstwo aplikacji, które pomogą nam wyciągnąć z aparatu w iPhonie wszystko co możliwe. Jednym z nich jest Halide, który właśnie otrzymał ważną aktualizację.

Halide w wersji 2.10

Halide 2.10 daje użytkownikom iPhone’a 14 Pro inteligentny zoom 2×, aktualizacje dla trybu niskiego (szczyt ostrości!) jak również poprawki prędkości. Halide 2.10 podąża za Halide 2.9, który wyprowadził Twoją ulubioną aplikację aparatu na nowe wyżyny, dzięki obsłudze nagrań 48 megapikselowych, nagrań binowanych 12 MP, nagrań HEIC 48 megapikseli i wielu innych!

Co nowego znajdziemy w aktualizacji? Oto list zmian:

  • 48/12MP PRORAW – Nagrywaj 48 lub 12 megapikseli w ProRAW za pomocą iPhone’a 14 Pro, nawet przy ustawieniach ręcznych!Dzięki tej aktualizacji możesz nagrywać ProRAW bezpośrednio w halogenku z maksymalną jakością lub przy niższym stopniu przetwarzania. Rób zdjęcia z pełną ręczną kontrolą, w tym 10 lub 12 bitów dla mniejszych rozmiarów plików. Uwaga: Natywny RAW nie jest dostępny w 48 MP, ale tylko w 12 MP.
  • SZYBKIE PRZEŁĄCZANIE 8/12 MP – Szybko przełączaj się między nagraniami 48 do 12 MP z długim naciśnięciem wyboru formatu!Nie zawsze chcesz mieć długi czas nagrywania, duże rozmiary plików i szum pliku 48 MP. Dzięki Halide możesz szybko przełączać się z nagrań 48 na 12 MP na iPhonie 14 Pro i przejąć kontrolę jednym dotknięciem.
  • NAGRYWANIE 48MP HEIC/JPG – Skorzystaj z ogromnego nowego, szczegółowego 48-megapikselowego przetwornika, robiąc przetworzone obrazy 48 MP bezpośrednio w formacie HEIC lub JPG, w zależności od ustawień. Pliki te są tylko 1/25 wielkości pliku 48 MP ProRAW i mogą być nagrywane 2,5 razy szybciej, przy zachowaniu niesamowitej dbałości o szczegóły.
  • Ręczne ustawianie ostrości w nagrywaniu głębi – Zgadza się: Przenosimy ręczne ustawianie ostrości do Depth Capture. Ręczne ustawianie ostrości jest teraz włączone w nowych przednich aparatach iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro i umożliwia dokładne ręczne ustawianie ostrości. Rozszerzyliśmy tryb głębi, aby oprócz głębi ostrości, teraz umożliwiał również ręczne ustawianie ostrości na wszystkich iPhone’ach, które go obsługują!
  • Dalsze ulepszenia w odzyskiwaniu obrazu – Przed przyszłymi aktualizacjami iOS nadal potrzebujesz odzyskiwania obrazu, jeśli iOS nie może zapisać obrazów w bibliotece zdjęć. Ten błąd zostanie wkrótce naprawiony.
  • Aktualizacje fantastycznych nowych widgetów ekranu blokady, które umożliwiają korzystanie z Halide z ekranu blokady.

Program Halide można pobrać w App Store.

macpretorians

Źródło: apfelpage

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: