Wytrzymały Apple Watch może być oznaczony jako “Pro”

W tym roku pojawią się trzy nowe zegarki Apple Watch. Wytrzymały model może być oznaczony jako Pro, jak sugeruje Mark Gurman z Bloomberga w swoim najnowszym biuletynie Power On. Mając to na uwadze, firma Cupertino może również po raz kolejny wycofać wersję Edition na rzecz opcji sportów ekstremalnych.

Będzie Apple Watch Pro?

Większość tego, o czym Gurman mówi w biuletynie, o którym już relacjonował – lub o czym mówili inni analitycy uważa, że funkcje Pro nadchodzącego zegarka Apple Watch będą to: większy i bardziej odporny na rozbicie wyświetlacz, ulepszone śledzenie wędrówek i pływania, dłuższa żywotnoścć baterii oraz mocniejsza i wytrzymała koperta wykonana z najwyższej jakości niealuminiowego materiału metalowego.

„Ten smartwatch zostanie zaprojektowany tak, aby przemawiał do sportowców uprawiających sporty ekstremalnych i każdego, kto w przeciwnym razie mógłby kupić wysokiej klasy zegarek sportowy Garmin do intensywnych treningów. Myślę też, że większy ekran, większa bateria i metalowa konstrukcja sprawią, że będzie atrakcyjny dla każdego, kto po prostu chce najbardziej zaawansowanego Apple Watcha”.

Gurman uważa, że ten Apple Watch będzie nosił nazwę Pro, aby poszerzyć portfolio produktów o modele profesjonalne, takie jak MacBook Pro, iPad Pro, iPhone Pro i AirPods Pro.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “Wytrzymały Apple Watch może być oznaczony jako “Pro”

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: