iOS 16 przyniesie Always-On-Display

iOS 16 kładzie podwaliny pod zawsze włączony wyświetlacz (Always-On-Display) na iPhonie 14 Pro. Czy to pewne, czy raczej pieśń przyszłości?

iOS 16 z Always-On-Display i nie tylko

Czy Apple implementuje Always-On-Display na iPhonie 14 Pro? Pewne wskazówki istnieją. W weekend Mark Gurman z Bloomberga opublikował najnowszy numer swojego biuletynu PowerOn, który pokazuje, że iOS 16 przyniesie ze sobą podstawy pod Always-On-Display na iPhonie 14 Pro.

Plotki o zawsze włączonym wyświetlaczu na iPhonie nie są nowe. Szczególnie na krótko przed ogłoszeniem iPhone’a 13 (Pro) w zeszłym roku, były bardzo silne. Teraz pojawiły się przed pojawieniem się iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

Zwykle dobrze poinformowany Mark Gurman pisze w swoim najnowszym biuletynie:

Powiedziano mi, że iOS 16 będzie obsługiwał ekran blokady, który jest zawsze włączony w przyszłości, coś, co Apple pierwotnie planował dla zeszłorocznego iPhone’a 13. Pozwoliłoby to iPhone’owi znacznie zmniejszyć częstotliwość odświeżania na ekranie blokady i szybko uwidocznić informacje – podobnie jak w nowszych zegarkach Apple Watch.

Dalej mówi, że zawsze włączony wyświetlacz jest zarezerwowany wyłącznie dla iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max.

Koncept systemu iOS 16, który zawiera Always-On-Display pokazał na Youtube użytkownik @nicholasghigo. Jego koncept pokazuje nie tylko Alway-On-Display ale również przeprojektowane centrum sterowania, czy interaktywne widgety.

Co przyniesie nam iOS 16 i jak będzie wyglądał iPhone 14 Pro, dowiemy się już niedługo.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Jedna myśl na temat “iOS 16 przyniesie Always-On-Display

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: