NFL w Apple TV+

Według niektórych źródeł Apple TV+ podpisało już umowę na prawa do niedzielnego biletu NFL. To kolejna dyscyplina oferowana przez Apple TV+.

NFL: niedzielny bilet

Według nowego raportu Sports Business Journal, nowa usługa NFL Plus może być dołączona do pakietu Sunday Ticket. Nie ma jeszcze szczegółów, ale wygląda na to, że umowa Apple na niedzielny bilet obejmuje również prawa do NFL Plus.

Dzięki niedzielnemu biletowi NFL widzowie mogą oglądać tak zwane mecze „poza rynkiem” (tj. Mecze, których widzowie nie mogą oglądać w lokalnej telewizji) w każde niedzielne popołudnie w sezonie regularnym. W przeciwieństwie do tego, nowa usługa NFL Plus jest podobno ograniczona do tego, co fani mogą oglądać na swoich lokalnych rynkach telewizyjnych. Nowa usługa może zostać uruchomiona już w lipcu.

Taki pakiet pozwoliłby abonentom Apple TV+ zarejestrować się w Sunday Ticket i NFL Plus i uzyskać dostęp zarówno do gier poza ich rynkiem, jak i gier z lokalnego rynku na jednej platformie.

Plotka głosi, że Apple jest pierwszym pretendentem do praw do NFL Sunday Ticket. Inny raport wcześniej mówił, że Apple i NFL mogły już osiągnąć porozumienie za kulisami, ale nadal jest utrzymywane w tajemnicy. Na razie nie wiadomo, ile Apple chce pobierać za dostęp do NFL. Pozostaje również niejasne, w których krajach Apple zaoferuje pakiet.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: