Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS. Zapraszam do przejrzenia wszystkich pozycji.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Ta aplikacja umożliwia przechowywanie notatki jako powiadomienia. Więc możesz łatwo zapisać i wyświetlić swoją notatkę.

Grimvalor to wymagająca platformówka typu hack & slash z szybką walką w mrocznym świecie fantasy. Przejmij kontrolę nad samotnym wojownikiem w dążeniu do przywrócenia zepsutego królestwa. Wyrusz w podróż przez klimatyczne krajobrazy i lochy w ogromnym, opartym na fabule doświadczeniu premium.

Szukająca duszy przygoda o cennych chwilach życia, złamanych marzeniach i zmienionych planach.

Kiedy FTL spotyka Fundację i Dune: Crying Suns to taktyczny rogue-lite, który stawia cię w roli dowódcy floty kosmicznej, gdy eksplorujesz tajemniczo upadłe imperium. W tej historii bogate doświadczenie inspirowane Diuną i Fundacją, każdy udany bieg odkryje prawdę o Imperium… a także o sobie.

Przejmij pełną kontrolę nad swoim pojazdem, udoskonal swoją jazdę i udowodnij swoje miejsce w Hot Lap League. Dryfuj i ścigaj się swoim samochodem po ponad 150 niesamowitych torach, z których każdy wymaga unikalnych technik i strategii. Poprawa czasu poprzez ściganie się z siebie to jedyna droga na szczyt.

Zostań szefem studiów filmowych i poprowadź je do światowej sławy, nadzorując produkcję blockbusterów!

Gotowy na zbudowanie wymarzonego zoo? Wyrusz w dzikie przygody, aby znaleźć egzotyczną faunę, odkrywając wszelkiego rodzaju środowiska, od sawanny po tundrę, dżunglę i nie tylko! Daj swoim nowym zwierzęcym przyjaciołom dom i zabierz swoje zoo na szczyt branży!

Zbierając trzy karty na raz, musisz zebrać wybór kotów, jedzenia, zabawek, kostiumów i nie tylko, aby stworzyć najlepszą hodowlę, jaką możesz.

Roundguard to sprężysty dungeon crawler z fizyką pinball, dużą ilością łupów i randomizowanym zamkiem pełnym dziwaków. Wysoko oceniana była gra Apple Arcade i nominowana do mobilnej gry roku!

  • iOS: Forager: 5 dolarów (przeceniony z 8)

Forager to gra 2D z otwartym światem inspirowana Twoimi ulubionymi grami eksploracyjnymi, rolniczymi i rzemieślniczymi.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply