Apple przedstawia nowe komputery

Na wczorajszej konferencji Apple przedstawiło nowe komputery wyposażone w najnowsze chipy M3. Jak przewidywał Mark Gurman, Apple pokazało nowego MacBooka Pro oraz odświeżoną wersję iMaca 24″.

Apple pokazuje potężnego MacBooka Pro

Apple właśnie ogłosiło nowego MacBooka Pro z zupełnie nową rodziną układów M3: M3, M3 Pro i M3 Max.

Według Apple, nowy 14-calowy MacBook Pro z M3 jest nie tylko idealny do codziennych zadań, ale także zapewnia fenomenalną ciągłą wydajność w profesjonalnych aplikacjach i grach. Idealny dla początkujących twórców, studentów i przedsiębiorców.

14-calowe i 16-calowe modele MacBook Pro z M3 Pro zapewniają jeszcze większą wydajność i obsługę dodatkowej pamięci współdzielonej, dzięki czemu użytkownicy tacy jak programiści, twórcy i badacze mogą obsługiwać jeszcze bardziej wymagające przepływy pracy.

14-calowe i 16-calowe modele MacBook Pro z jeszcze większą wydajnością i możliwościami dzięki M3 Max. Dzięki niesamowitemu procesorowi graficznemu i wydajnemu procesorowi, a także obsłudze do 128 GB współdzielonej pamięci, MacBook Pro z M3 Max umożliwia ekstremalne przepływy pracy i wielozadaniowość w aplikacjach Pro dla profesjonalnych użytkowników, a zwłaszcza dla programistów uczenia maszynowego, artystów 3D i edytorów wideo. Modele z M3 Pro i M3 Max są teraz również dostępne w kolorze kosmicznej czerni.

Wszystkie modele MacBooka Pro mają genialny wyświetlacz Liquid Retina XDR z 20 procent jaśniejszymi treściami SDR, zintegrowaną kamerą 1080p, wciągającym systemem 6-głośnikowym i wieloma opcjami połączenia. Dzięki żywotności baterii do 22 godzin, linia oferuje najwyższą mobilność dla profesjonalistów. Zapewnia taką samą wydajność, niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilania, czy działa na baterii, dzięki czemu możesz uruchamiać swoje przepływy pracy w dowolnym miejscu.

Wprowadzając 14 calowego MacBooka Pro, Apple zdecydowało uśmiercić MacBooka Pro 13″ z Touch Barem. Model ten został wycofany z oferty i będzie sprzedawany u autoryzowanych sprzedawców tylko do wyczerpania zapasów.

Odświeżony iMac

Apple przedstawiło wczoraj odświeżonego iMac’a. Niestety nie doświadczymy tutaj zmiany designu. Układ M3 jest siłą napędową znacznego wzrostu wydajności nowego iMaca. Ma 8-rdzeniowy procesor, do 10-rdzeniowy procesor graficzny i obsługuje do 24 GB współdzielonej pamięci. Ta techniczna wyższość umożliwia wielozadaniowość, potężną edycję wideo, gry i wiele więcej z imponującą szybkością i wydajnością. Dla twórców, nowy komputer all-in-one firmy Apple oferuje możliwość edycji do 12 strumieni wideo 4K w tym samym czasie, czyli trzy razy więcej niż wcześniej. Edycja wideo w programach takich jak Final Cut Pro i Adobe Premiere Pro oraz edycja zdjęć w Adobe Photoshop są nawet dwa razy szybsze.

iMac jest nadal dostępny w siedmiu eleganckich kolorach i występuje w niezmienionej cienkiej obudowie. Posiada 24-calowy wyświetlacz 4.5K Retina, który zapewnia ponad miliard kolorów i oferuje doskonałą jakość obrazu, idealną do różnych zastosowań, od profesjonalnych prezentacji po oglądanie filmów.

macpretorians

Jedna myśl na temat “Apple przedstawia nowe komputery

Leave a Reply