Apple TV+ prezentuje „Monarch: Legacy of Monsters”

Apple TV+ opublikowało oficjalny zwiastun „Monarch: Legacy of Monsters”. Potwierdziło również, że 10-odcinkowy serial zadebiutuje w usłudze Apple 17 listopada 2023 roku.

Apple TV+: „Monarch: Legacy of Monsters” – oficjalny zwiastun

W ciągu ostatniego miesiąca Apple TV+ ogłosiło nowy serial „Monarch: Legacy of Monsters”, a teraz pojawiły się nowe informacje o nadchodzącym oryginalnym serialu Apple. Po pierwsze, Apple TV+ opublikowało pierwszy zwiastun „Monarch: Legacy of Monsters” i ogłosiło, że bardzo oczekiwany 10-odcinkowy serial będzie miał swoją premierę na całym świecie w piątek 17 listopada. Pierwsze dwa odcinki są już gotowe do premiery. Następnie nowe odcinki będą pojawiać się w każdy piątek do 12 stycznia 2024 roku.

Po burzliwej bitwie między Godzillą a Tytanami, która zrównała z ziemią San Francisco i szokującym odkryciu, że potwory istnieją, „Monarch: Legacy of Monsters” śledzi dwójkę rodzeństwa, które podąża śladami ojca, aby odkryć powiązania swojej rodziny z tajną organizacją Monarch. Wskazówki prowadzą ich do świata potworów, a ostatecznie do króliczej nory oficera armii Lee Shawa (w tej roli Kurt Russell i Wyatt Russell). Akcja rozgrywa się w latach 50. i pół wieku później, kiedy Monarch jest zagrożony przez to, co wie Shaw. Dramatyczna saga, obejmująca trzy pokolenia, ujawnia skrywane tajemnice i sposób, w jaki epickie, zmieniające świat wydarzenia mogą odbijać się echem w naszym życiu.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply