Siri otrzyma dużą aktualizację wraz z iOS 18

Czy Siri stanie się prawdziwą odpowiedzią Apple na Chatbota? Niedawny raport ujawnia, że Apple inwestuje miliony dolarów dziennie, aby uczynić Siri inteligentniejszą. Mówi się również, że Siri otrzyma dużą aktualizację wraz z iOS 18.

Siri ma otrzymać dużą aktualizację z iOS 18

Wayne Ma z The Information donosi, że Apple planuje wykorzystać modele głosowe w iOS 18, aby uczynić Siri inteligentniejszą.

Celem Apple jest, aby Siri pomagała użytkownikom automatyzować złożone, wieloetapowe zadania za pomocą poleceń głosowych.

Z tego powodu mówi się, że budżet na Siri znacznie się rozszerzył. Mówi się, że każdego dnia do Siri wpływa kilka milionów dolarów na ulepszenie usługi.

W przyszłości Siri będzie na przykład w stanie wykonać serię pięciu zdjęć za pomocą jednego polecenia głosowego, przekształcić je w GIF i wysłać wynikowy GIF do znajomego. Konwersja zdjęć w GIF jest obecnie możliwa dzięki aplikacji Short Commands, ale musi być uruchamiana ręcznie. W przyszłości Siri będzie znacznie głębiej zintegrowana z aplikacją Skróty. Nowa wersja aplikacji Skróty ma zostać ogłoszona w przyszłym roku wraz z iOS 18. Tak więc przygotujmy się na mocną współpracę Siri ze Skrótami.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply