Apple TV+ udostępnia oficjalny zwiastun „The Super Models”

Serial dokumentalny „The Super Models” rozpocznie się na Apple TV+ za ok 2 tygodnie. Teraz Apple TV+ publikuje oficjalny zwiastun.

Apple TV+ publikuje oficjalny zwiastun „The Super Models”

Czteroczęściowa seria pochodzi z Imagine Documentaries i One Story Up i jest reżyserowana przez zdobywców Oscara Rogera Rossa Williamsa i Larissę Bills.

Serial przedstawia niezwykłe kariery Naomi Campbell, Cindy Crawford, Lindy Evangelisty i Christy Turlington. Bezprecedensowy dostęp do modelek zabiera widzów za kamerę i poza wybieg, aby ujawnić, w jaki sposób zdominowały elitarny świat modelingu.

„The Super Models” cofa się do lat 80-tych, kiedy to cztery kobiety z różnych części świata spotkały się w Nowym Jorku. Były już osobowościami samymi w sobie, ale znaczenie, jakie zyskały dzięki połączeniu sił, wykraczało poza samą branżę. Ich prestiż był tak niezwykły, że pozwolił im wyprzeć marki, które prezentowały i sprawić, że imiona Naomi, Cindy, Linda i Christy stały się tak znane, jak projektanci, którzy je stworzyli.

Dziś cztery supermodelki pozostają w czołówce kultury dzięki aktywizmowi, filantropii i przedsiębiorczości. Podczas gdy branża modowa wciąż na nowo definiuje siebie – i rolę kobiet w niej – jest to ostateczna historia władzy i tego, jak cztery kobiety zebrały się, aby ją zdobyć, torując drogę tym, które podążą za nimi.

Oficjalna premiera „The Super Models” odbędzie się 20 września 2023 roku na Apple TV+.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply