iPhone 15 zostanie zaprezentowany 12 lub 13 września

Niedawno pisałem, że wiele plotek wskazuje, że prezentacja Apple, na której zostanie zaprezentowany nowy iPhone 15, będzie miała miejsce 13 września. Dzisiaj w swoim biuletynie PowerOn, Mark Gurman potwierdza ten termin mówiąc o 12 lub 13 września.

iPhone

iPhone 15 zostanie pokazany 13 września

Wszyscy wiemy, że iPhone 15 pojawi się we wrześniu. Teraz otrzymujemy informacje z dokładniejszą datą. Mark Gurman z Bloomberga mówi o cechach nadchodzących modeli. Między innymi podaje również konkretną datę prezentacji Apple.

Są to trudne warunki dla iPhone’a 15, który, jak mi powiedziano, ma trafić do sprzedaży około 22 września – po wydarzeniu zaplanowanym na 12 lub 13 września. Oznacza to, że Apple wygeneruje około tygodnia sprzedaży iPhone’a 15 w czwartym kwartale fiskalnym, który trwa do września. (Mark Gurman, PowerOn)

Komentując nadchodzące modele Pro, Gurman powiedział:

Model Pro ma krawędzie wokół wyświetlacza, które są o jedną trzecią cieńsze, tytanową ramkę, która wydaje się lżejsza i bardziej premium niż obecna konstrukcja ze stali nierdzewnej, duże ulepszenia aparatu, port ładowania USB-C i znacznie szybszy procesor. (Mark Gurman, PowerOn)

Tak więc czy będzie to 12 czy 13 września, z pewnością dowiemy się odpowiednio wcześniej. Teraz możemy być pewni, że będzie to 37 tydzień. Przedsprzedaż mogłaby rozpocząć się 15 września, a oficjalne rozpoczęcie sprzedaży mogłoby nastąpić 22 września.

macpretorians

Źródło: macerkopf

2 myśli na temat “iPhone 15 zostanie zaprezentowany 12 lub 13 września

Leave a Reply