Kuo: Nowy AirTag pod koniec 2024 roku

AirTag okazał się sukcesem Apple. Nie wiadomo czy większym jeśli chodzi o samą ofertę Apple, czy bardziej jeśli chodzi o statystyki policyjne. Urządzenie wielokrotnie doprowadzało policję do skradzionych przedmiotów, w których ukryty był właśnie AirTag. Teraz uwaga wszystkich skupia się na drugiej generacji tego urządzenia.

AirTag

AirTag drugiej generacji w 2024 roku

Analityk Apple Ming-Chi twierdzi, że wg jego informacji dostawcy Apple prawdopodobnie rozpoczną masową produkcję AirTag drugiej generacji w czwartym kwartale 2024 roku.

Kuo uważa, że nowy AirTag będzie miał lepszą integrację z nadchodzącym zestawem Apple Vision Pro, jako część ekosystemu obliczeń przestrzennych. Nie podał jednak żadnych dodatkowych szczegółów, ani nie ujawnił żadnych innych potencjalnych nowych funkcji śledzenia przedmiotów. Tak więc na jakieś pewniki w tej kwestii będziemy musieli poczekać do premiery tego urządzenia.

Obecny AirTag jest wyposażony w zaprojektowany przez Apple układ U1 dla Ultra Wideband, umożliwiający funkcję Precision Finding, która wyświetla odległość i kierunek do AirTag.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply