Apple TV+ na pokładzie samolotu

Tak właśnie się stało. Apple TV+ zadebiutuje w Kanadzie na pokładzie pierwszych linii lotniczych w tym kraju. Air Canada dodaje zawartość „Apple TV+” do swojej rozrywki pokładowej.

Pasażerowie Air Canada nie będą mogli narzekać na nudę podczas lotów. Nawet tych dłuższych. Kierownictwo tej linii poinformowało, że doda treści Apple TV+ do swojego programu rozrywki pokładowej. To najnowsze rozwiązanie umożliwi pasażerom dostęp do wielu programów i filmów Apple TV+ podczas lotu.

Apple TV+

Apple TV+ podbija kanadyjskie niebo

Air Canada ogłosiła partnerstwo z Apple, aby zaoferować streaming programów i filmów Apple TV+ podczas swoich lotów. Jest to kolejny krok w kierunku integracji treści „Apple TV+” z systemem rozrywki pokładowej linii lotniczych. Wcześniej America Airlines podjęły współpracę z Apple, aby przedstawić treści Apple TV+ szerszej publiczności.

Pasażerowie Air Canada będą mogli oglądać wybór najlepszych treści Apple TV+, w tym popularne programy, takie jak „The Morning Show”, „Ted Lasso” i „Severence”, a także wiele uznanych programów.

Współpraca Air Canada z Apple wpisuje się w ogólny trend w branży lotniczej, polegający na oferowaniu bardziej spersonalizowanych opcji rozrywki. W czasach, gdy coraz więcej pasażerów podróżuje z własnymi urządzeniami i ma do dyspozycji różnorodne opcje rozrywki, linie lotnicze coraz częściej szukają partnerstwa z usługami streamingowymi, aby poprawić wrażenia z rozrywki podczas lotu.

Integracja Apple TV+ z systemem rozrywki pokładowej Air Canada jest kolejnym dowodem na to, jak technologia poprawia wrażenia z podróży. Dzięki dostępowi do wysokiej jakości programów i filmów bezpośrednio z fotela pasażerowie mogą jeszcze bardziej cieszyć się lotem. Nie wiadomo jeszcze, czy inne linie lotnicze nawiążą podobne partnerstwa, ale to posunięcie Air Canada może utorować drogę do jeszcze ściślejszej integracji usług streamingowych z doświadczeniem podczas lotu.

macpretorians

Źródło: Maclife

Leave a Reply