Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu produktywności. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Aplikacja Lupa Flash to bardzo wygodna i poręczna aplikacja, z taką łatwością obsługi, że działa jednym palcem, aby przesunąć, aby powiększyć, włączyć lampę błyskową, a także zapisać na zdjęciach. A nasi użytkownicy uważają to za niezwykle przydatne do czytania drobnych druków przy wielu okazjach.

Jest to miła i niezwykle łatwa w użyciu aplikacja z listą rzeczy do zrobienia, która ma zapierający dech w piersiach interfejs, bezproblemową synchronizację w chmurze i jest wyposażona w “Przypomnienia oparte na lokalizacji”, dzięki czemu użytkownicy nigdy nie przegapią zadania do zrobienia w określonej lokalizacji. Dzięki unikalnemu układowi wizualnemu możesz rzucić okiem na swoje listy rzeczy do zrobienia bez konieczności otwierania ich indywidualnie.

Najlepsza gra wyścigowa o jakości konsolowej na urządzeniach mobilnych wprowadza wszystko w nadbieg, z intensywnymi wyścigami dla wielu graczy online, możliwymi do ulepszenia hydroodrzutowcami i jeźdźcami, ulepszoną grafiką, zupełnie nowym trybem kariery i zupełnie nowym systemem kaskaderskim z dziesiątkami nowych sztuczek!

W dystopii miesięcznej trzeba znaleźć sposób na przetrwanie w autorytarnym świecie. Dyktaturze można służyć będąc wzorowym obywatelem lub spróbować uciec z kraju, współpracując z Ruchem Oporu. Żyjesz w reżimie, w którym miłość jest zabroniona, a używanie słów zakazanych przez Partię podlega karze śmierci. Mądrze dobieraj słowa, jeśli nie chcesz popełnić przestępstwa myślowego. Pamiętaj, że zawsze jest ekran, który cię obserwuje. Wypłata z pracy w ministerstwie redagującej przeszłość ledwo wystarcza, aby kupić jedzenie potrzebne do utrzymania cię przy życiu, dlatego ważne jest, abyś znalazł sposób na ucieczkę od tej dystopii, gdzie nawet myślenie jest zabronione.

W This War Of Mine nie wcielamy się w elitarnego żołnierza, raczej grupę cywilów próbujących przetrwać w oblężonym mieście; zmagających się z brakiem pożywienia, lekarstw i ciągłym niebezpieczeństwem ze strony snajperów i wrogich padlinożerców. Gra dostarcza wrażeń wojennych widzianych z zupełnie nowej perspektywy.

Hydropuzzle to surrealistyczna parodia superbohatera ukształtowana w krótką przygodę z łamigłówkami tekstowymi. Nie wyprzedzisz jednak pociągów ekspresowych i nie lecisz po niebie. Raczej używasz mózgu i smartfona, aby przebić się przez historię.

Last Colossus to gra ACT/RPG. Wcielasz się w dowódcę, który po katastrofie ląduje na rozdartej wojną planecie przejmuje kontrolę nad gigantycznym robotem.

Hell Raider to gra fabularna, w której wcielasz się w rycerza, który poległ w bitwie. Aby zmartwychwstać, musisz odnaleźć zaginionych bogów i pomóc przywrócić porządek w piekle.

Aplikacja Kuan Yin Oracle oferuje wskazówki oraz pozytywne, praktyczne i duchowe porady Alany Fairchild zawierające 44 wspaniałe karty tematyczne wokół energii Kuan Yin, chińskiej Bogini Miłości, Miłosierdzia i Współczucia.

Śledzenie wydatków, planowanie budżetu i menedżer konta – wszystko w jednej aplikacji, aby kontrolować swoje finanse. Money Pro świetnie sprawdza się w śledzeniu wydatków osobistych i rodzinnych oraz zarządzaniu finansami biznesowymi.

Image Cleaner to kompletne rozwiązanie do wyszukiwania i usuwania zduplikowanych plików graficznych. Jeśli jesteś fotografem typu point and shoot, twój dysk twardy nieuchronnie wypełni się wieloma prawie identycznymi obrazami, które zajmą znaczną ilość miejsca na dysku. W tym miejscu pojawia się Image Cleaner z zaawansowanym algorytmem wykrywania, który szybko i z bardzo dużą dokładnością zidentyfikuje wszystkie podobne obrazy. Zduplikowane pliki obrazów można oznaczyć do usunięcia ręcznie lub automatycznie.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply