Apple Arcade prezentuje Stardew Valley

Apple Arcade w tym tygodniu przedstawiło kolejną grę w swoim portfolio. Nowością, o której mówimy, jest gra Stardew Valley+. Jest to otwarta rolnicza gra RPG, którą znamy już z App Store.

Można spodziewać się ponad 50 godzin rozgrywki, wielu wspaniałych drobiazgów i niespodzianek na drodze do prawdziwej małej farmy. I jak przystało na Apple Arcade, nie ma oczywiście żadnych zakupów w aplikacji ani reklam. Wystarczy, że posiadasz dostęp do usługi np w ramach pakietu Apple One.

Stardew Valley+ to symulacja z uroczą grafiką retro. Przenosisz się na wieś i otrzymujesz małe gospodarstwo w Stardew Valley, a dokładniej w wiosce Pelikan. W rezultacie musisz odnaleźć się w tym wyjątkowym środowisku, zarządzać własnym domem i polami, brać udział w wydarzeniach w wiosce, zbierać i sprzedawać plony, tworzyć nowe narzędzia i przedmioty, eksplorować dolinę i odkrywać nowe miejsca, łowić ryby w zrelaksowany sposób i stale rozwijać siebie i swoje centrum życia.

Co szczególnie zasługuje na pochwałę: Na przestrzeni ostatnich kilku lat zespół deweloperski wielokrotnie aktualizował grę o nową zawartość. Wszystkie te pakiety z dodatkowymi wydarzeniami, przedmiotami i rzeczami są oczywiście dostępne również w wersji Apple Arcade.

Gra dostępna jest w Apple Arcade zupełnie za darmo dla abonentów pakietu Apple One.

macpretorians

Leave a Reply