Programy z Setapp – Craft

Dwa tygodnie temu stwierdziłem, że będę Wam przybliżał programy, które możecie znaleźć w usłudze Setapp. Dzisiaj chciałbym przedstawić program służący do tworzenia tekstów. Poczynając od tekstów na bloga, po krótkie notatki lub listy zakupów – Craft poradzi sobie z każdym zadaniem.

Setapp przedstawia Craft

Oto jak opisywany jest Craft przez twórców tego programu:

Zmień swoje doświadczenie z notatkami i dokumentami w wysoce ustrukturyzowany romans z Craft. Twórz wydajne i atrakcyjne wizualnie dokumenty, aby śledzić swoje projekty, pomysły, plany i nie tylko. Zarchiwizuj swoje elementy w uporządkowanych folderach lub połącz je za pomocą dokumentu głównego. Współpracuj i udostępniaj, aby uzyskać naprawdę wyjątkowe wyniki.

Twórz notatki i zarządzaj nimi jak prawdziwy profesjonalista. Używaj markdown, dodawaj obrazy, formatuj, aby uzyskać oszałamiającą i łatwą w użyciu zawartość. Dodawaj linki i wysokiej jakości multimedia. Korzystaj z 50 GB przestrzeni dyskowej na wszystkie notatki i dokumenty w aplikacji Craft. Offline? Pracuj nad notatkami i synchronizuj je po powrocie do trybu online!

Niezależnie od tego, czy chcesz wstawić link do czegoś, nad czym pracowałeś wcześniej w swoim dokumencie Craft, czy też musisz utworzyć dokument główny, aby połączyć wszystkie swoje bieżące i / lub przeszłe projekty, możesz to łatwo zrobić za pomocą aplikacji. Użyj wielopoziomowych folderów lub połącz swoje notatki, aby utrzymać porządek i upewnić się, że nic nie umknie Twojej uwadze.

Współpracuj nad swoimi dokumentami z maksymalnie 5 użytkownikami. Twórz wspólne przestrzenie do współpracy z innymi nad projektem lub udostępniaj dokumenty pojedynczo. Dzięki magii Craft, gdy wspomnisz o swoich współpracownikach w dokumencie znajdującym się w udostępnionej przestrzeni, otrzymają oni powiadomienie.

Publikuj swoje notatki online, aby inni mogli z nich korzystać lub eksportuj je za pomocą wielu opcji eksportu Craft. Zapisz swoje notatki do dalszego wykorzystania jako PDF, Markdown, Print Export, Email lub TextBundle.

Przyspiesz wykonywanie powtarzalnych zadań lub pokonaj pisarski zegar, korzystając z wbudowanego asystenta AI aplikacji Craft. Niech AI zajmie się najbardziej przyziemnymi zadaniami – tworzeniem treści, sprawdzaniem gramatyki, podsumowywaniem długich dokumentów, tłumaczeniem. Co więcej, sztuczna inteligencja może przepisać tekst w innym stylu lub znaleźć odpowiedzi na pytania w istniejących dokumentach. Brzmi jak magia? Wypróbuj sam!

Craft naprawdę godny polecenia

Widzicie więc, że Craft to naprawdę potężne narzędzie do pisania. Podoba mi się szczególnie możliwość korzystania z obrazów z zasobu Unsplash bezpośrednio z programu. Pomoc asystenta sztucznej inteligencji w nauce pisania również jest godna uwagi.

Aby przybliżyć Wam jeszcze bardziej aplikację Craft poniżej krótki filmik przedstawiający część jej możliwości.

Należy tu nadmienić, że program Craft jest dostępny na macOS, iPadOS oraz iOS. Notatki synchronizują się między urządzeniami.

Za tydzień przedstawię kolejny program z bogatej kolekcji Setapp.

macpretorians

Jedna myśl na temat “Programy z Setapp – Craft

Leave a Reply