Programy z Setapp – MindNode

Tak jak wielokrotnie pisałem usługa abonamentowa Setapp ma naprawdę wiele programów do zaoferowania. W poprzednich wpisach przedstawiłem już Craft i Elephas. Dzisiaj chciałbym przedstawić program MindNode.

Setapp: MindNode

Setapp przedstawia MindNode

MindNode to program, który służy do pracy w formie „burzy mózgów”. Dzięki programowi można połączyć swoje myśli i je doprecyzować. Zaczynasz od podstawowej wizji i rozgałęziasz ją na nowe warstwy myśli dzięki pomocnym funkcjom, aż w końcu osiągniesz idealny rezultat. Skoncentruj swoje pomysły w pięknym, przejrzystym interfejsie zaprojektowanym tak, aby wyciągnąć z Ciebie najlepsze pomysły.

Wzbogać swoje narzędzia o myślenie wizualne za pomocą słów, obrazów, linków, list, zadań, notatek i nie tylko – a wszystko to w formie mapy myśli. Nie ograniczaj się zwykłymi narzędziami, gdy złożone pomysły mogą przybierać dowolną formę. MindNode zawsze bada nowe podejścia, aby pomóc Ci wyrazić swoje pomysły w sposób jasny i klarowny.

Setapp: MindNode

Przyciągające myśli i pomysły przychodzą w każdej chwili. Dzięki aplikacji jesteś przygotowany. MindNode obsługuje urządzenia takie jak iPhone’y, iPady i Apple Watche, które synchronizują się z komputerem Mac, dzięki czemu możesz być produktywny, gdziekolwiek jesteś. Przechowuj swoje pliki w iCloud Drive i tam uzyskuj do nich dostęp. W ten sposób jesteś bezpieczny i chroniony przed potencjalnymi stratami spowodowanymi awarią dysku.

Uzyskaj przełomowe spostrzeżenia, współpracując z innymi. Wyeksportuj swój projekt jako plik PDF, obraz, CSV, OPML, TXT, DOCX, Markdown lub konspekt tekstowy i wyślij go współpracownikom. Możesz nawet opublikować swoją mapę myśli za pośrednictwem bezpłatnej usługi internetowej myMindNode. Przekazuj zadania do przypomnień lub OmniFocus, aby utrzymać tempo, a Twoje pomysły będą realizowane szybciej niż kiedykolwiek.

Nadaj swoim myślom nową perspektywę dzięki motywom i naklejkom MindNode. Przypisz indywidualne style do tekstu i węzłów, aby wyróżnić swoje pomysły na pierwszy rzut oka. Użyj inteligentnego układu, aby automatycznie uporządkować swoje myśli, dzięki czemu nie musisz się martwić o wygląd.

Twórz połączenia między myślami i pomysłami, których wcześniej nie brałeś pod uwagę. Zawiązuj i rozwiązuj węzły lub ponownie łącz i scalaj gałęzie. Użyj widoku konspektu, aby zwizualizować przepływ myśli w inny sposób, baw się swoimi pomysłami, aby odkryć nieoczekiwane połączenia i stworzyć coś wyjątkowego.

Wykorzystaj przepływ myśli, korzystając z zestawu narzędzi MindNode. Ustaw obiekt w trybie ciemnym lub podświetl określoną gałąź i pozwól reszcie się cofnąć, aby jeszcze lepiej się skupić. Dodawaj nowe pomysły za pomocą opcji szybkiego wprowadzania lub rób zdjęcia do późniejszej analizy. Możesz nawet użyć skrótów Siri, aby zapisać zagmatwane myśli i skupić się na nowych spostrzeżeniach.

Poniżej krótkie wprowadzenie w obsługę tego programu.

MindNode to kolejny program, który może przydać się każdemu w realizacji różnych projektów. Czy nadal zastanawiasz się nad subskrypcją Setapp?

macpretorians

Leave a Reply