iPhone 14 Pro: kolejny krótkometrażowy film całkowicie nakręcony za pomocą iPhone’a 14 Pro

Kilka tygodni temu Apple zaprezentowało klip ze Stambułu nakręcony iPhonem 14 Pro . Teraz Apple zamieściło kolejny krótki film, który powstał w całości nagrany iPhonem 14 Pro. Akcja tego filmu rozgrywa się w Meksyku.

Tytuł tego filmu to „Huracán Ramírez vs. ‘La Piñata Enchilada’ Przedstawiono w nim wyobrażenie, że legendarny meksykański zapaśnik i aktor Huracán Ramírez powróci, by stawić czoła „strasznemu zagrożeniu”. Zagrożeniem tym jest „zła piniata”, która terroryzuje cały Meksyk. 13-minutowy klip wykorzystuje wiele funkcji wideo iPhone’a 14 Pro, w tym tryb kinowy, tryb akcji, fotografowanie przy słabym oświetleniu, obiektyw ultraszerokokątny i fotografowanie w zwolnionym tempie.

Apple wydało kolejny film, który pokazuje spojrzenie za kulisy filmu. Firma twierdzi, że słynna para reżyserów Tania Verduzco i Adrián Pérez, znani jako Los Pérez, chcieli zmodernizować gatunek meksykańskich filmów zapaśników za pomocą filmu pełnego akcji, który można kręcić tylko za pomocą iPhone’a. Reżyserzy podkreślają wszechstronność filmowania za pomocą iPhone’a w porównaniu z dużymi, drogimi aparatami.

Zarówno krótkometrażowy film „Huracán Ramírez vs. La Piñata Enchilada”, a także związane z nim wideo są teraz dostępne do oglądania na kanale YouTube Apple. Oto one:

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply