Paperback – aplikacja do czytania za darmo

W Internecie znajdziemy mnóstwo artykułów, które nas interesują. Niestety często brakuje nam czasu, aby wszystkie je przeczytać. W takich przypadkach przychodzą nam z pomocą aplikacje, dzięki którym możemy zachować artykuł i przeczytać go offline w dogodnym dla nas czasie.

Jedną z takich aplikacji jest Paperback. Jest to aplikacja przeznaczona dla iPada i iPhone’a, która przechowuje artykuły online we własnej aplikacji za pośrednictwem rozszerzenia Safari. Następnie umożliwia czytanie zachowanych artykułów offline w przejrzystym układzie bez reklam i innych „rozpraszaczy”.

Paperback

Oczywiście nie można zapomnieć o aktywowaniu rozszerzenia w Safari. Jeśli rozszerzenie jest już aktywne, można uzyskać dostęp do dowolnej strony internetowej lub artykułu w aplikacji, a następnie zapisać ją w Paperback. Można również wprowadzić swoje informacje jak tytuł artykułu lub własne tagi. Artykuły są synchronizowane na wszystkich urządzeniach użytkownika poprzez iCloud. W aplikacji możemy ustawić rozmiar czcionki, układ strony i inne zmienne. Program posiada również tryb jasny i ciemny.

W App Store znajdziemy obydwie wersje programu:

Paperback dla iPada

Paperback dla iPhone’a

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply