Apple udostępnia film „Shot on iPhone 14 Pro – Making of Vishal Bhardwaj’s Fursat”

Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na film „Fursat”, który trwa 30 minut i pochodzi od reżysera Vishala Bhardwaja. Oprócz historii opowiedzianej w tym filmie, jego główną cechą jest fakt, iż został nakręcony w całości za pomocą iPhone’a 14 Pro.

W 2014 roku Apple rozpoczęło kampanię „Shot on iPhone”. Od czasu do czasu Apple prezentuje w ramach tej akcji zdjęcia i filmy wykonane przez użytkowników, artystów lub przez samo Apple.

„Fursat” przedstawia magiczną opowieść o człowieku, który tak obsesyjnie pragnie kontrolować przyszłość, że ryzykuje utratę tego, co jest dla niego najważniejsze w teraźniejszości.

Bhardwaj, twórca tego filmu, jest wielokrotnie nagradzanym reżyserem, producentem i scenarzystą. W krótkometrażowym filmie występują gwiazdy indyjskiego kina i telewizji – Wamiqa Gabbi i Ishaan Khattar. Teraz Apple udostępniło towarzyszący mu filmik making-of. W opisie wideo czytamy.

„Wejdź za kulisy z uznanym filmowcem Vishalem Bhardwajem i autorem zdjęć Swapnilem Sonawane. Zobacz, jak iPhone 14 Pro pomógł w stworzeniu oszałamiającej oprawy wizualnej „Fursat” – szybkiego, wielogatunkowego musicalu”.

Film można obejrzeć na stronie Apple.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: