Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS oprócz gier przynoszą ciekawy program Super ToDo’s. Aplikacja pomaga w zarządzaniu zadaniami dnia codziennego. Koniecznie wypróbuj.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Ucz się Sudoku w kilka minut z MR. MONOPOLY! To nie matematyka, to logika i to łatwiejsze niż myślisz. Dzięki podpowiedziom w grze opanujesz techniki i zagrasz swoich przyjaciół i rodzinę w mgnieniu oka. Rozwiąż siatkę w najszybszym czasie, aby wygrać! To zabawna łamigłówka, której nigdy nie będziesz chciał odłożyć!

Rób wspaniałe rzeczy! Supertodos to potężny sposób na uporządkowanie wszystkich zadań w twoim życiu. Posiada solidną synchronizację z iCloud i działa na wszystkich urządzeniach: iPhonie, iPadzie, Macu, a nawet Apple Watch.

RETRO TWIST to nowe podejście do starych i nowoczesnych klasycznych gier. Rozłącza mechanikę gry twoich ulubionych gier, aby stworzyć coś nowego. Możesz grać na zegarku Apple Watch, iPhonie lub iPadzie.

Door Kickers: Action Squad to szalona oldschoolowa gra akcji typu side scroller, która stawia cię w roli żołnierza SWAT i wysyła cię do radzenia sobie ze złymi facetami w Nowhere City USA.

Sands of Salzaar to gra strategiczna RPG z otwartym światem osadzona na rozległej pustyni. Buduj i zarządzaj swoimi siłami z jednej jednostki do potężnej armii, a następnie poprowadź je do ogromnych bitew ze swoimi wrogami. To, jak się rozwiniesz, zależy od Ciebie: dostosuj swojego bohatera za pomocą szerokiej gamy umiejętności i talentów, wybierz frakcje, po której stronie, i starannie zaplanuj swoje strategie, aby stać się kimkolwiek aspirujesz – samotnym wilkiem, bogatym kupcem, władcą miasta lub intrygantem wojennym.

neoDefense to gra obronna osadzona w rdzeniu nowego życia zaatakowanego przez niezliczone pełzacze. Gra, która jest nowym zwrotem akcji w grach tower defense, czymś, co sprawi, że będziesz uzależniony i intrygująco zakwestionowany!

Wraz ze zmniejszaniem się zasobów Ziemi ogłoszono program Kosmonavtes! Cel był jeden, zbierz drużynę kadetów i wyślij ich, aby skolonizowali inną planetę! W pierwszym odcinku (Kosmonavtes: Escape Reality) Vala dołączyła do zespołu kadetów i zbliżyła się o krok do spełnienia swojego marzenia o zostaniu astronautką.

  • iOS: TARAKAN: 2 dolary (przeceniony z 4)

Podczas niedawnego lokalnego spaceru odkrywasz tajną bazę w lesie, twoja żądna przygód strona postanawia zbadać dalej. Twoja dociekliwa natura opłaca się odkryciem łodzi podwodnej zacumowanej nad rzeką.

Opanuj swój statek: Utrzymuj i ulepszaj swój pojazd, aby pokonać liczne przeszkody i zagrożenia naturalne. Odkryj wyjątkowy świat: Poznaj opustoszałe wyschnięte dno morskie, podążaj śladami swoich ludzi i znajdź relikwie i budynki, które opowiadają historię uciekającej cywilizacji. Przeżyj klimatyczną podróż: Przepuść niebo pełne chmur i zważaj na wiatr, który napędza twoje żagle w kierunku horyzontu. Postapokalipsa wolna od zombie: To tylko ty i twoja maszyna kontra wielkie nic.

  • iOS: EoEbooks: 4 dolary (przeceniony z 8)

Encyklopedia informacji o olejkach eterycznych, mieszankach i ich zastosowaniu dla korzyści zdrowotnych. Podstawową treścią jest lista ponad 350 problemów zdrowotnych, a wraz z nimi krótki opis problemu zdrowotnego, jakie olejki eteryczne są sugerowane, jak je stosować i doświadczenia innych. Poza tym znajduje się przegląd tego, czym są olejki eteryczne i skąd pochodzą, podsumowanie sposobu stosowania olejków eterycznych, słowniczek terminów związanych z olejkami eterycznymi dla osób, które dopiero zaczynają używać i szczegóły dotyczące bezpiecznego stosowania olejków eterycznych.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply