Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Może zbudzić wiele planet, słońca, gwiazdy neutronowej, czarnej dziury itp. Symuluj prawdziwy Układ Słoneczny. Emuluj wszechświat rozwijaj się, buduj dowolną planetę. Wysoce konfigurowalny, zbuliduj swój własny Układ Słoneczny.

Ta aplikacja umożliwia przechowywanie notatki jako powiadomienia. Możesz więc łatwo zapisać i wyświetlić swoją notatkę.

Najlepszy mobilny symulant wyścigów kartowych, jaki kiedykolwiek powstał. Najbardziej konkurencyjna gra wyścigowa na iOS. Strategia i umiejętności. Bliskie wyścigi w tygodniowych mistrzostwach. Świetne oceny i recenzje. Ścigaj się cal od toru z prędkością do 80 mil na godzinę (125 km/h). 4 poziomy cotygodniowych mistrzostw. Płatna gra wyścigowa nr 1 w 100 krajach! (Aplikacja Annie). Najlepsze z 2020/21! No.1 Sim Racer teraz z e-sportem. Pobierz Teraz.

Aplikacja B-hyve Pro zapewnia specjalistom od nawadniania krajobrazu łatwy sposób zarządzania i obsługi kontrolerów B-hyve Pro z dowolnego miejsca z wygodą smartfona lub tabletu. Dzięki intuicyjnemu układowi i konstrukcji aplikacji można szybko i łatwo połączyć się z dowolnym kontrolerem B-hyve Pro przez WiFi lub, jeśli WiFi nie jest dostępne, bezpośrednio przez Bluetooth bezpośrednio w miejscu timera. Po podłączeniu do Wi-Fi B-hyve można skonfigurować w trybie inteligentnym, aby pomóc w dostarczaniu odpowiedniej ilości wody do roślin, oszczędzając klientom wodę i pieniądze.

Reeflex to najlepsza aplikacja fotograficzna w App Store przeznaczona dla entuzjastów, twórców i profesjonalnych fotografów! Aplikacja zapewnia profesjonalne funkcje lustrzanek cyfrowych bezpośrednio na iPhonie, a jednocześnie jest niezwykle intuicyjna i łatwa w użyciu.

Od RPG 2D, przez 3D vs walka, po strzelankę, grę karcianą i nie tylko, będziesz mógł się nasycić przeskakiwaniem z gatunku gier do innego, nigdy się nie nudzić. “Evoland 2: Niewielki przypadek zaburzenia kontinuum czasoprzestrzeni” to nie tylko jedna gra, ale wiele, osiąkniętych historią, która sprawi, że będziesz podróżować w czasie, odkrywając różne style artystyczne i technologię gier wideo.

Dungeon of the Endless: Apogee to wielokrotnie nagradzana gra Rogue-Like Dungeon-Defense, w której ty i twoja drużyna bohaterów musicie chronić generator swojego rozbitego statku podczas eksploracji stale rozwijającego się lochu, a wszystko to w obliczu fal potworów i wydarzeń specjalnych, próbując znaleźć wyjście. Apogee Edition Dungeon Of The Endless zawiera pełną grę i pięć DLC.

Dzięki mnóstwem torów, samochodów, trybowi kariery, wyzwaniom związanym z czasem dla wielu graczy i niesamowitemu twórcy torów, Go Rally to jedyna gra rajdowa, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować! A dzięki funkcji cross-play możesz cieszyć się Go Rally na iPhonie, iPadzie i Apple TV.

Candleman to charakterystyczna przygodowa historia akcji spleciona z rozgrywką przy słabym oświetleniu. Działając jak mała świeczka, która może płonąć tylko przez 10 sekund, zapuszcza się przez niepokojącą ciemność z trudnymi poziomami i gładką krzywą trudności. Walcz o pokonanie przeszkód opartych na mechanice światła i cienia, eksploruj szeroką gamę zaczarowanych środowisk i odkrywaj ukryty skarb, szukając odległego światła.

Podnieś swoją kręgielnię dzięki najlepszemu trackerowi wyników! Z łatwością śledź uderzenia, części zamienne i pinfall. Analizuj wydajność ze szczegółową historią. Bezproblemowe doświadczenie punktacji. Zwiększ swoją grę w kręgle dzięki najlepszej aplikacji do śledzenia wyników! Z łatwością śledź swoje uderzenia, części zamienne i pinfall. Uzyskaj szczegółowe statystyki i analizę swojej wydajności, aby przenieść swoją grę na wyższy poziom. Dzięki przyjaznej dla użytkownika konstrukcji i intuicyjnemu interfejsowi będziesz mógł bez wysiłku oznaczać wyniki ligami i turniejami, alejkami, piłkami lub czymkolwiek innym. Pobierz teraz i ciesz się bezproblemową punktacji!

Życie na Tiny Planet było spokojne i beztroskie, dopóki nie doszło do wielkiej katastrofy – Tiny Planet został trafiony przez meteor! Świat się rozpadł i teraz jego przyszłość zależy tylko od Ciebie! Wykorzystaj swoją wyobraźnię i kreatywność: aby przywrócić Tiny Planet i pomóc jej mieszkańcom, będziesz musiał naprawić różnorodne maszyny i mechanizmy, a także rozwiązać zagadki w każdym z pięciu rozdziałów tej gry. Nawigacja jest prosta i intuicyjna. Nie odwraca uwagi od dowcipnych łamigłówek, a będziesz mógł w pełni zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze gry.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply