Apple prezentuje nowego 15-calowego MacBooka Air

Apple zaprezentowało wczoraj swoje nowe komputery stacjonarne. Jednak w segmencie laptopów również znajdziemy nowość. Jest nią 15-calowy MacBook Air. Urządzenie, dostępne w przedsprzedaży w sklepie Apple Online Store, wyróżnia się dużym 15,3-calowym wyświetlaczem Liquid Retina, wydajnym układem M2, baterią o żywotności do 18 godzin i systemem 6 głośników. Wszystko to mieści się w smukłej i lekkiej obudowie bez wentylatora. Apple opisuje nowego MacBooka Air jako najlepszy 15-calowy laptop na świecie.

Apple przedstawia MacBooka Air

Apple przedstawia MacBook Air 15"

15-calowy MacBook Air ma wiele do zaoferowania. Układ M2 zapewnia doskonałą wydajność. Oferuje również imponujący czas pracy na baterii wynoszący do 18 godzin. Nowy MacBook Air jest wyposażony w 15,3-calowy wyświetlacz Liquid Retina o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia żywe, kontrastowe treści. Dzięki jasności do 500 nitów i obsłudze miliarda kolorów, oferuje on wciągające wrażenia wizualne.

Urządzenie jest dostępne od 13 czerwca w cenie początkowej 1299 euro i oferuje lepszy stosunek jakości do ceny w porównaniu do swojego poprzednika. Po raz pierwszy Apple oferuje MacBooka Air z 15-calowym ekranem, zapoczątkowując nową erę w linii produktów firmy.

Sercem nowego MacBooka Air jest układ M2. Urządzenie jest wyposażone w kamerę FaceTime HD 1080p i system 6 głośników. Takie połączenie pozwala użytkownikom uczestniczyć w rozmowach wideo z lepszą jakością obrazu i dźwięku.

15-calowy MacBook Air z M2 jest dostępny do zamówienia już dziś w Apple Online Store. Wysyłka rozpocznie się we wtorek 13 czerwca i będzie dostępny w sklepach detalicznych Apple oraz u autoryzowanych sprzedawców Apple.

15-calowy MacBook Air z M2 jest dostępny w kolorach Midnight, Polaris, Silver i Space Grey w cenie od 1599 USD oraz Education w cenie od 1449 USD.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

2 myśli na temat “Apple prezentuje nowego 15-calowego MacBooka Air

Leave a Reply