Premiera termostatu Meross z HomeKit

Rozpoczęła się przedsprzedaż termostatu gniazdkowego Meross MTS960HK z integracją HomeKit. Urządzenie jest podłączane między gniazdkiem a urządzeniem grzewczym lub chłodzącym i wykorzystuje czujnik temperatury do sterowania urządzeniem.

Jeśli chcesz zintegrować zasilane z gniazdka urządzenie grzewcze lub chłodzące o maksymalnej mocy 16A / 3680W z Apple Home, Amazon Alexa, Google Home lub Samsung SmartThings, nowy termostat gniazdkowy od Meross pozwoli Ci na to.

Meross MTS960HK

Termostat gniazdkowy Meross posiada dwumetrowy czujnik temperatury o zakresie pomiarowym od -30°C do 110°C. Można mierzyć temperaturę również w wodzie, ponieważ czujnik jest wykonany ze stali nierdzewnej.

Zintegrowany wyświetlacz pokazuje zarówno aktualną temperaturę w pomieszczeniu, jak i temperaturę docelową. Temperaturę docelową można ustawić za pomocą samego urządzenia, aplikacji Meross lub Apple Home. Za pomocą aplikacji Meross można również utworzyć harmonogram temperatury z maksymalnie 12 przedziałami czasowymi dziennie.

Termostat oferuje liczne funkcje dla różnych scenariuszy, takie jak timery, alarmy dla wysokich i niskich temperatur, alarmy błędów czujnika i kalibracja temperatury. Posiada również funkcję bezpieczeństwa z opóźnieniem czasowym (ochrona sprężarki) do chłodzenia.

W chwili obecnej można zakupić termostat z rabatem. Termostat gniazdkowy Meross MTS960HK można zamówić w przedsprzedaży w sklepie internetowym producenta z 20% rabatem za 39,11 €. Z kodem rabatowym “SmartApfel” zaoszczędzisz dodatkowe 10%.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply