Przeprojektowany i przeniesiony sklep Apple Tysons Corner

Apple przez ostatnie kilka miesięcy pracowało nad przeniesieniem swojego pierwszego w historii Apple Store do centrum handlowego Fairfax w Wirginii. Wczoraj tj 19.05.2023 miało miejsce wielkie otwarcie odnowionego i przeniesionego sklepu Tysons Corner.

Kilku influencerów i entuzjastów Apple Store zostało zaproszonych do obejrzenia Tysons Corner przed jego otwarciem i zostało oprowadzonych po nowych funkcjach sklepu. Michael Steeber podzielił się szczegółowymi zdjęciami, podkreślając Genius Bar, elastyczną przestrzeń sprzętową, Apple Watch Studio i nie tylko.

Apple: Genius Bar

W ostatnich latach Apple odeszło od fizycznych sekcji Genius Bar w swoich sklepach, ale Tysons Corner ma dedykowany Genius Bar w prawym rogu, podobnie jak w oryginalnym sklepie. Jak zauważa Steeber, jest to pierwszy rzeczywisty Genius Bar, który Apple zainstalowało w sklepie od 2015 roku, choć koncepcja Genius Baru nigdy nie zniknęła.

W Tysons Corner znajduje się elastyczna przestrzeń sprzętowa, która według Steebera ma na celu wyeksponowanie najnowszego sprzętu Apple. Apple włączyło również osobiste Apple Watch Studio, w którym klienci mogą mieszać i dopasowywać etui i paski Apple Watch.

Apple otwiera sklep w 22. rocznicę otwarcia pierwszej lokalizacji w Tysons Corner, 19 maja 2001 roku. Otwarcie miało miejsce o godzinie 10:00, a odwiedzający otrzymali bezpłatne torby z logo, którego Apple używa do przeprojektowania sklepu.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply