Ważna aktualizacja dla pakietu Affinity Creative Suite

Programy Affinity od Serif są znane chyba każdemu. Aplikacje przeznaczone dla profesjonalnych fotografów – Affinity Photo czy dla designerów Affinity Design, zyskują coraz większą rzeszę zwolenników. Trzy aplikacje Affinity Photo, Affinity Designer i Affinity Publisher zostały kompleksowo zaktualizowane zaledwie pół roku temu. Teraz otrzymaliśmy aktualizację w wersji 2.1 dla wszystkich platform i systemów. Oprócz nowych funkcji, wersja 2.1 oferuje setki drobnych usprawnień dla niektórych z najpopularniejszych narzędzi Affinity.

Aktualizacja dotyczy wszystkich trzech produktów Affinity na wszystkich trzech platformach, więc funkcje zaktualizowane na komputerze Mac są również dostępne w wersjach na iPada.

„Ze względu na unikalny sposób, w jaki produkty Affinity współpracują ze sobą, zawsze musimy wdrażać każdą aktualizację dla wszystkich produktów na wszystkich platformach. Oznacza to, że wszystkie zaawansowane funkcje naszych wersji dla komputerów Mac i Windows są również dostępne na iPadzie – w pełni zoptymalizowane pod kątem obsługi dotykowej” (Ashley Hewson z zespołu programistów).

Nowości w Affinity Creative Suite

Nowe funkcje obejmują liczne ulepszenia w zakresie pracy z szablonami, warstwami, zasobami, zniekształceniami, konturami, tekstem i pędzlami, a także prawie wszystkimi powszechnie używanymi funkcjami, które są teraz jeszcze łatwiejsze w użyciu. Ponadto Serif zintegrował kilka zupełnie nowych funkcji, takich jak narzędzie Fill Vector Area w Affinity Designer i Column Titles w Affinity Publisher.

Aktualizacja jest oczywiście dostępna bezpłatnie w App Store, jeśli aplikacja została już zakupiona. W przeciwnym razie można pobrać Affinity Photo, Affinity Designer i Affinity Publisher za darmo i wypróbować je przez 30 dni. Pełna wersja jest następnie dostępna za 359,99 zł na Maca lub 94,99 zł na iPada.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply