Apple rozszerza swój sklep internetowy na Wietnam

Apple w końcu udostępnia swój sklep internetowy kupującym w Wietnamie. W komunikacie prasowym firma ogłosiła, że oficjalnie uruchomi Apple Store online w Wietnamie w przyszłym tygodniu w czwartek, 18 maja. Ta premiera była bardzo oczekiwana przez fanów Apple w tym kraju.

Deirdre O’Brien, starszy wiceprezes Apple ds. handlu detalicznego powiedziała, że da klientom w Wietnamie możliwość kupowania nowych produktów, łączenia się z członkami zespołu Apple i nie tylko.

„Jesteśmy dumni z ekspansji w Wietnamie i podekscytowani, że możemy zapewnić naszą wyjątkową opiekę i wsparcie klientom wraz z uruchomieniem Apple Store online. Dzięki sklepowi internetowemu klienci w Wietnamie będą teraz mogli odkrywać naszą niesamowitą ofertę produktów i usług, łączyć się z naszymi kompetentnymi ekspertami i doświadczać tego, co najlepsze w Apple jak nigdy dotąd.” (Deirdre O’Brien, starszy wiceprezes Apple ds. handlu detalicznego)

Apple Store online zapewni klientom w Wietnamie wyjątkową obsługę i spersonalizowane wsparcie oferowane przez Apple Store na całym świecie. W sklepie online klientów przywitają specjaliści, którzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą w języku wietnamskim.

Apple Store online zapewni klientom bezproblemową obsługę zakupów produktów Apple zarówno w języku wietnamskim, jak i angielskim.

Apple Store online zostanie oficjalnie uruchomiony w Wietnamie 18 maja. Apple twierdzi, że klienci z tego kraju mogą dowiedzieć się więcej, odwiedzając jego stronę internetową już od dnia dzisiejszego.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “Apple rozszerza swój sklep internetowy na Wietnam

Leave a Reply