Apple uruchomiło Apple Store online w Wietnamie

Parę dni temu pisałem, że w Wietnamie zostanie otwarty Apple Store online. Wraz z uruchomieniem sklepu w Wietnamie, klienci w kraju mają możliwość zakupu produktów Apple w pełnej gamie jaka występuje w USA. Poza pełnym asortymentem kliencie w Wietnamie otrzymują wyjątkową obsługę od członków zespołu online.

Dzisiaj Apple ogłosiło rozszerzenie Apple Store online na Wietnam. Klienci w całym kraju mogą nie tylko robić zakupy bezpośrednio z Apple ale również otrzymać wsparcie. Zespół Apple jest w stanie udzielić odpowiedzi na problemy i to w języku wietnamskim.

„Klienci są zawsze w centrum wszystkiego, co robimy, i cieszymy się, że możemy udostępnić Apple Store online do Wietnamu. Dzięki dzisiejszej ekspansji jesteśmy dumni, że możemy zaoferować klientom niesamowity nowy sposób odkrywania i robienia zakupów naszych niesamowitych produktów i usług, łączenia się z naszymi kompetentnymi członkami zespołu i doświadczania tego, co najlepsze w Apple.” (Deirdre O’Brien, starszy wiceprezes Apple ds. handlu detalicznego)

Dzięki wsparciu ekspertów online klienci mogą teraz korzystać z wielu usług detalicznych Apple – w tym Apple Trade In, bezpiecznego przesyłania danych i przejścia na iOS, co ułatwia klientom bezpieczną migrację danych ze starego urządzenia. Dzięki programowi Apple Trade In klienci w Wietnamie mogą handlować swoim starym urządzeniem i otrzymać kredyt na nowe.

Dodatkowo uczniowie mogą kupować Maca lub iPada w specjalnych cenach i otrzymywać zniżki na akcesoria, a także AppleCare+.

Dzięki AppleCare+, dostępnemu na iPhone’a, Macu, iPada i Apple Watch, klienci otrzymują zaufany serwis i wsparcie od osób, które najlepiej znają produkty Apple. AppleCare+ zapewnia klientom dwuletnie priorytetowe wsparcie i serwis, priorytetowy dostęp do ekspertów i ochronę ich urządzeń.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

Leave a Reply