Apple TV+ przedstawia „Żaba i Ropuch”

Apple TV+ opublikowało ostatnio pierwszy zwiastun „Żaby i Ropucha”, długo oczekiwanego animowanego serialu dla dzieci i rodziny, opartego na popularnej serii czterech książek Arnolda Lobela.

Bohaterami serialu są przyjaciele Żaba i Ropucha, którzy choć mają ze sobą wiele wspólnego, są też bardzo różni. Wiedzą jednak, że prawdziwym kluczem do przyjaźni jest nie tylko cieszenie się z rzeczy wspólnych, ale także akceptowanie swoich różnic. Bo to właśnie nasze różnice czynią nas wyjątkowymi.

W serialu występuje utalentowany zespół aktorów głosowych, w tym laureat Oscara Nat Faxon i nominowany do nagrody Emmy Kevin Michael Richardson jako Frog i Toad. W rolach głównych występują również Ron Funches (“Trolle”), Fortune Feimster (“Dobra passa”, “Kenan”), Cole Escola (“At Home with Amy Sedaris”), Aparna Nancherla (“Wielka Północ”), John Hodgman (“Up Here”), Yvette Nicole Brown (“Disenchanted, “Act Your Age”), Stephen Tobolowsky (“The Goldbergs”), Tom Kenny (“SpongeBob SquarePants”), Selene Luna (“Coco”), Margaret Cho (“Fire Island”) i Betsy Sodaro (“Duncanville”).

Serial oparty jest na popularnej serii czterech książek Arnolda Lobela, wydanej przez HarperCollins Children’s Books i będącej laureatem nagród Caldecott i Newbery Honor. Reżyserem serialu jest Rob Hoegee (“Stillwater”, “Niko i miecz świetlny”), a producentem Titmouse, nagrodzone Emmy studio znane z pracy nad “Big Mouth”, “Star Trek: Lower Decks” i “The Legend of Vox Machina”. Hoegee jest producentem wykonawczym obok Adrianne Lobel, Adama Lobela i Chrisa Prynoskiego, Shannon Prynoski, Antonio Canobbio i Bena Kaliny z Titmouse.

Premiera serialu na Apple TV+ już 28 kwietnia 2023r.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply