Lori: Nowy klient ChatGPT integruje wsparcie dla Siri, HomePod i CarPlay

Chatbot ChatGPT od OpenAI wywołał w ostatnich tygodniach spore poruszenie. Sztuczna inteligencja potrafi odpowiedzieć na niemal każde wyobrażalne pytanie, pisać całe teksty i służyć jako rozrywka. Dzięki Lori pojawił się nowy klient dla iOS i watchOS, który wykorzystuje SI OpenAI i tym samym czyni chatbota znacznie bardziej dostępnym.

Lori można pobrać bezpłatnie z App Store na iPhone’a, iPada i Apple Watch’a. Aby odblokować wszystkie funkcje należy zapłacić subskrypcję w cenie 49,99 złoty/miesiąc.

Lori: klient ChatGPT
Lori: klient ChatGPT

Lori posiada nowoczesny, schludny i łatwy do nawigacji interfejs. Aplikację można dostosować do własnych potrzeb dzięki konfigurowalnym motywom i kolorom. Ponadto aplikacja oferuje kolejne ciekawe funkcje, które umożliwiają korzystanie z chatbota w całym systemie. Między innymi istnieje integracja Siri, a więc także wsparcie dla zapytań wspomaganych głosem na HomePodach Apple, wsparcie dla Apple CarPlay, oddzielna aplikacja watchOS i widżety Lori dla ekranu początkowego. Autor programu Stefan Liesendahl wyjaśnia:

„LoriGPT został opracowany, aby zapewnić użytkownikom niezrównane doświadczenie z chatbotem AI. Dzięki przetwarzaniu języka naturalnego i eleganckiemu interfejsowi, LoriGPT na zawsze zmieni sposób, w jaki używamy Siri. Użytkownicy mogą teraz cieszyć się bezproblemowym i intuicyjnym doświadczeniem, prosząc Siri o inicjowanie rozmów z LoriGPT lub odwrotnie.”

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm i organizacji decyduje się na wykorzystanie ChatBota w swojej strategii komunikacyjnej. Dzięki temu narzędziu możliwe jest szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów klientów, a także udzielanie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. ChatBoty pozwalają oszczędzić czas oraz zwiększyć efektywność pracy.

Jednak Chatoboty coraz częściej pojawiają się w naszym życiu codziennym. Często są wykorzystywane przez nas w sprawach nie związanych z pracą.

Nie ma wątpliwości, że korzystanie z ChatBota jest coraz bardziej popularne i stanowi nieodzowny element życia zawodowego, jak i w niedalekiej perspektywie, życia prywatnego. Dlatego też, warto przyjrzeć się istniejącym rozwiązaniom. Jednym z nich jest przedstawiony powyżej Lori ChatGPT.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Jedna myśl na temat “Lori: Nowy klient ChatGPT integruje wsparcie dla Siri, HomePod i CarPlay

Leave a Reply