Home Widget dla HomeKit otrzymuje nowe skróty i akcje

Home Widget for HomeKit to aplikacja na iOS, która oferuje zaawansowane narzędzia zwiększające możliwość interakcji z akcesoriami HomeKit. Po wydaniu oficjalnej wersji systemu iOS 16.4 aplikacja została zaktualizowana o nowe skróty i nową akcję ściemniania dla rolet i żaluzji.

Home Widget for HomeKit oferuje szybki dostęp do automatyki domowej bezpośrednio z ekranu głównego i ekranu blokady. Wraz z iOS 16.4 Apple umożliwiło nowe rodzaje interakcji z aplikacją Skróty, w tym opcję blokowania urządzenia po uruchomieniu skrótu. A Home Widget dla HomeKit obsługuje teraz ten skrót.

Co nowego w Home Widget 1.2.7.

Jak wyszczególnił twórca aplikacji, użytkownicy mogą włączyć funkcję „relock”, która automatycznie blokuje iPhone’a po uruchomieniu skrótu Home Widget z ekranu blokady. Oczywiście wymagany jest system iOS 16.4.

To jednak nie jedyna nowa funkcja, która pojawiła się wraz z aktualizacją. Wersja 1.2.7 aplikacji dodaje typ akcji ściemniania dla rolet i żaluzji. Dzięki temu użytkownicy mogą precyzyjnie kontrolować położenie za pomocą suwaka. Jest też nowy skrót startowy, ulepszenia przełącznika ściemniacza i poprawki błędów.

Clement Marty, który jest autorem tej aplikacji, mówi:

„Dodałem funkcję ponownego blokowania iPhone’a po użyciu widżetu ekranu blokady, ściemniacz pozycji rolet/żaluzji, nową akcję skrótu i wiele innych. Jestem wdzięczny wszystkim za nieustające wsparcie i mam nadzieję, że te nowe funkcje sprawią, że Wasze doświadczenia będą jeszcze lepsze. Upewnij się, że zaktualizujesz system operacyjny swojego urządzenia do najnowszej wersji, aby skorzystać z funkcji relock iPhone”.

Home Widget for HomeKit obsługuje widżety Home Screen i Locked Screen. Możesz użyć aplikacji, aby sprawdzić stan akcesoriów HomeKit, a nawet stworzyć z nimi niestandardowe sceny akcesoriów.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “Home Widget dla HomeKit otrzymuje nowe skróty i akcje

Leave a Reply