Apple TV+ publikuje oficjalny zwiastun filmu „Tetris”

Gry „Tetris” chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nawet jeśli ktoś w nią nie grał, to z pewnością zna zasady gry. Gra stała się inspiracją do stworzenia filmu o niej. Zadania tego podjęło się Apple Original Films. Film pt. „Tetris” będzie miał swoją premierę na Apple TV+ już 31 marca.

Apple TV+ udostępnia zwiastun filmu „Tetris”

Zanim jednak doczekamy się premiery, Apple TV+ chce nas wprowadzić w nastrój i opublikowało zwiastun niezwykle oczekiwanego thrillera „Tetris” z Taronem Egertonem w roli głównej. Film, jak można się domyślić, opowiada niesamowitą historię tego, jak jedna z najpopularniejszych na świecie gier wideo trafiła do zapalonych graczy na całym świecie.

Henk Rogers (Taron Egerton) odkrywa TETRIS w 1988 roku, a następnie ryzykuje wszystko podróżując do Związku Radzieckiego, gdzie łączy siły z wynalazcą Alexeyem Pajitnovem (Nikita Efremov), aby wprowadzić grę na rynek. Historia jest oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Jon S. Baird reżyseruje „Tetris”, a Noah Pink przyczynił się do powstania scenariusza. Film wyprodukowali Matthew Vaughn, Gillian Berrie, Claudia Vaughn, Len Blavatnik i Gregor Cameron z Zygi Kamasą, Carlosem Peresem, Iainem Mackenzie, Noah Pinkiem, Taronem Egertonem, Dannym Cohenem, Amandą Ghost, Vince’em Holdenem, Henkiem Rogersem i Alexeyem Pajitnovem. Producentem wykonawczym jest Maya Rogers.

Przypominam, że premiera już 31 marca 2023 r. na Apple TV+.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: