Ivory: Aktualizacja przynosi przycisk edycji

Sieć społecznościowa Mastodon to sieć, która wyrosła na „niepopularnych” decyzjach Elona Muska. Najlepszym klientem Mastodon jest Ivory, program stworzony przez Tapbots. Ivory dla Mastadon otrzymuje teraz aktualizację, która przynosi możliwość edycji postów po ich opublikowaniu.

Aktualizacja Ivory przynosi przycisk edycji

Po tym, jak Twitter podjął decyzję o odcięciu od swojego API firm trzecich, wielu klientów w ramach protestu zdecydowało się zmienić platformę. Bardzo dużo zyskała na tym platforma Mastodon, która w założeniu jest podobna do Twittera. Za tymi klientami poszła przede wszystkim jedna firma, a mowa tu o Tapbots. Firma, która stworzyła Tweetbota, od razu zaczęła prace nad swoim programem Ivory dla Mastodon.

Ostatnio firma wypuściła nawet Ivory dla macOS. Oczywiście w formie wczesnotestowej. Jednak już jakiś czas istnieje pełnoprawna wersja programu dla iOS i iPadOS. Po niewielkim czasie, jaki minął od momentu publikacji programu do dzisiaj, firma wypuszcza aktualizację.

Największą nowością tego update’u jest przycisk edycji wiadomości. Od teraz użytkownik, który wysłał wiadomość ma możliwość edytowania tej wiadomości jeszcze przez jakiś czas. Jest to rozwiązanie, którego użytkownicy Twittera domagają się bezskutecznie już od jakiegoś czasu. Inne ulepszenia obejmują wsparcie dla usług tłumaczenia języków serwera Mastodon, możliwość zgłaszania użytkowników i postów oraz różne poprawki błędów.

Ivory można pobrać z App Store.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply