Apple TV+ świętuje światową premierę filmu “Liaison”

Zanim nowy serial sensacyjny „Połączeni przeszłością” pojawi się na Apple TV+, odbyła się jego światowa premiera na czerwonym dywanie w Publicis Cinémas w Paryżu.

W poniedziałek na czerwonym dywanie w Paryżu odbyła się światowa premiera nowego serialu Apple TV+ „Połączeni przeszłością”. Wśród uczestników wydarzenia znalazły się gwiazdy Vincent Cassel i Eva Green, Gérard Lanvin, Irène Jacob, Stanislas Merhar, Laëtitia Eïdo, Eriq Ebouaney, Bukky Bakray, Aziz Dyab, Lyna Dubarry, Thierry Frémont, Daniel Francis, Marco Horanieh, Yan Tual , twórca i scenarzysta Virginie Brac, reżyser i producent wykonawczy Stephen Hopkins oraz producenci wykonawczy Gub Neal, Jean-Benoît Gillig, Sarada McDermott, Edward Barlow i inni.

Nowy serial Apple TV+ to współczesny thriller, który pokazuje, jak błędy z naszej przeszłości mogą zniszczyć naszą przyszłość. W filmie “akcje łączą się z nieprzewidywalną, wielowarstwową fabułą, która stawia szpiegostwo i polityczne intrygi przeciwko historii namiętnej i trwałej miłości”. Dwoje agentów, niegdyś kochanków, musi pracować razem, aby zwalczyć międzynarodowe cyberataki skierowane przeciwko Wielkiej Brytanii. Jednocześnie są zmuszeni do konfrontacji z sekretami ich destrukcyjnego związku.

Pierwszy odcinek Liaison startuje na Apple TV+ w piątek 24 lutego 2023 roku. Następnie każdy nowy odcinek będzie pojawiał się w piątek, aż do 31 marca 2023 roku.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply