Nanoleaf z rabatami w przededniu Super Bowl

Dzisiaj pisałem o jutrzejszym wydarzeniu Super Bowl, na którym gwiazdą będzie Rihanna. Sponsorem tego show jest Apple Music. Jednak to nie jedyne przedsięwzięcia związane z tym wielkim wydarzeniem sportowym.

W okresie poprzedzającym tegoroczny Super Bowl, firma oświetleniowa Nanoleaf oferuje wysokie rabaty na niektóre ze swoich bardziej popularnych rozwiązań paneli świetlnych.

Według informacji przekazanej przez Nanoleaf, sprzedaż promocyjna zakończy się w poniedziałek 13 lutego. Zniżki dotyczą linii Elements, Shapes Triangles i Mini Triangles.

Panele świetlne Nanoleaf są kompatybilne z Amazon Alexa, Google Home i oczywiście Apple HomeKit. Linia Shapes występuje w trzech kształtach: trójkąty, mini trójkąty i sześciokąty, które można zamontować na ścianie, aby zapewnić oświetlenie o nawet 16 milionach kolorów. Każdy panel może być wykorzystany jako inteligentny przycisk w HomeKit. Z kolei Nanoleaf Elements zapewnia od ciepłych do chłodnych odcieni bieli, ze specjalnym wykończeniem przypominającym drewno, dla bardziej przyjaznego wyglądu i atmosfery otoczenia.

Obecnie zestaw Nanoleaf Elements Smarter Kit jest w sprzedaży o 20% taniej (spadek z US$249.99 do US$199.99), podczas gdy zestaw Shapes Mini Triangles Smarter jest w sprzedaży o 17% taniej (spadek z US$119.99 do US$99.99).

macpretorians

Źródło: HomeKitNews

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: