Apple Music i Super Bowl halftime show: to już jutro

Apple Music jest sponsorem tegorocznego Super Bowl LVII halftime show. Rihanna będzie główną gwiazdą wydarzenia, a Apple mocno promuje jej nadchodzący występ.

„Rihanna jest jedną z najbardziej płodnych artystek naszych czasów, a my i jej liczni fani na całym świecie nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ją na scenie podczas pierwszego Apple Music Super Bowl Halftime Show. Chcemy uczcić Rihannę i dostarczyć nowych sposobów, aby fani mogli doświadczyć jej muzyki, z dźwiękiem 3D, jak również poprzez ekskluzywne treści z Apple Music” ( Oliver Schusser, wiceprezes Apple Music i Beats w Apple )

Rihanna już udzieliła wywiadu w Apple Music 1 gospodarzowi Nadesce Alexis na temat nadchodzącego halftime show, którego możecie posłuchać w aplikacji Apple Music. Znajdziecie go w zakładce „Radio”. Wyszukać można również playlisty artystów z poprzednich lat oraz retrospekcję kariery Rihanny.

Co nietypowe, nie znajdziesz wszystkich dodatków w Apple Music. Aby pobrać ekskluzywną tapetę dla iPhone’a i odpowiednią tarczę zegarka dla Apple Watch, trzeba zainstalować Shazam. Znajdziecie tam więcej filmów i treści dotyczących Super Bowl LVII, a także raporty zza kulis i oficjalny teaser widowiska. Natomiast na Twitterze pojawiły się nowe hasztagi #AppleMusic i #AppleMusicHalftime z różowym logo Apple.

Super Bowl LVII Halftime Show odbędzie się w tę niedzielę na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie o godz. 15:30 czasu pacyficznego.

macpretorians

Źródło: MacLife, MacRumors

Jedna myśl na temat “Apple Music i Super Bowl halftime show: to już jutro

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: